reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. Kolejne spotkania

7. kwietnia widzimy się o 15:00 z fizjoterapeutką uroginekologiczną,

8. kwietnia o 21: 00 spotkanie z psycholog okołoporodową

9. kwietnia o 21:00 fizjoterapeutka będzie nas uczyć oddychania, które może na pomóc w razie zakażenia koronawirusowego i duszności

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Jakie mam szansę na to by to była ciąża?

Rozwiązania
0
Witam.
Ostatnią miesiączkę miałam 14.06 do 19.06, moje cykle bywają różne, to znaczy nie jestem do końca regularna, ale ostatnio trwały około 36-38 dni. Dnia 15, 18, i 19 czerwca, współżyłam z partnerem, tak podczas okresu, wtedy jeszcze nie kończył we mnie, ale odbył się stosunek bez zabezpieczenia. Ale dnia 22, 25, 26 I 27, także odbył się stosunek ale tym razem partner skończył we mnie parę razy, także bez zabezpieczenia. Według kalendarza miesiaczkowego owulacja wypada 2 lipca, ale po zrobieniu testów owulacyjnych wynika że odbyła się wcześniej. W każdym razie nie wiem dokładnej daty owulacji. A do następnej miesiączki mam około 2 tygodni.
Jestem lekko przeziębiona, a przynajmniej się tak czuję, katar i lekki kaszel. Od jakiś 3 dni, mam większe piersi i bolące, ale ni tak jak na miesiączkę, gdyż wtedy bolą trzy razy tyle co teraz i zazwyczaj jakieś parę dni przed. A teraz po prostu są bardziej okrągłe i działaj 2 lipca po mału ból ustępuje. Od wczoraj chodzę trochę więcej do toalety. Na test jeszcze za wcześnie. A z partnerem staramy się o dziecko, więc chciałabym dowiedzieć się od was czy miałyście coś podobnego? Albo jakie miałyście wy te najwczesniejsze objawy ciąży?

reklama

Kasiaagaa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam.
Ostatnią miesiączkę miałam 14.06 do 19.06, moje cykle bywają różne, to znaczy nie jestem do końca regularna, ale ostatnio trwały około 36-38 dni. Dnia 15, 18, i 19 czerwca, współżyłam z partnerem, tak podczas okresu, wtedy jeszcze nie kończył we mnie, ale odbył się stosunek bez zabezpieczenia. Ale dnia 22, 25, 26 I 27, także odbył się stosunek ale tym razem partner skończył we mnie parę razy, także bez zabezpieczenia. Według kalendarza miesiaczkowego owulacja wypada 2 lipca, ale po zrobieniu testów owulacyjnych wynika że odbyła się wcześniej. W każdym razie nie wiem dokładnej daty owulacji. A do następnej miesiączki mam około 2 tygodni.
Jestem lekko przeziębiona, a przynajmniej się tak czuję, katar i lekki kaszel. Od jakiś 3 dni, mam większe piersi i bolące, ale ni tak jak na miesiączkę, gdyż wtedy bolą trzy razy tyle co teraz i zazwyczaj jakieś parę dni przed. A teraz po prostu są bardziej okrągłe i działaj 2 lipca po mału ból ustępuje. Od wczoraj chodzę trochę więcej do toalety. Na test jeszcze za wcześnie. A z partnerem staramy się o dziecko, więc chciałabym dowiedzieć się od was czy miałyście coś podobnego? Albo jakie miałyście wy te najwczesniejsze objawy ciąży?
Mam za sobą dwie ciąże, w obydwu zaczęły mnie bardzo boleć piersi na tydzień prZed spodziewana miesiączka, jeszcze przed zrobieniem testu wiedziałam że jestem w ciąży. Normalnie nie odczuwam bólu.

beznikubopoco

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Nikt na forum Ci ciąży nie stwierdzi. Cierpliwości. To tylko dwa tygodnie i się dowiesz.

Rozwiązania
0
Nie chce diagnozy. Chcę dowiedzieć się jakie wy miałyście oznaki, takie najwczesniejsze. Czekam czekam niecierpliwie na test.

Rozwiązania
0
Nie chce diagnozy. Chcę dowiedzieć się jakie wy miałyście oznaki, takie najwczesniejsze. Czekam czekam niecierpliwie na test.
Ja już w pierwszym tygodniu ciąży podejrzewalam że coś jest na rzeczy bo nagle zaczęly mnie pobolewać piersi co nie zdarzało się u mnie nawet przed okresem.to był pierwszy objaw.
Kilka dni później pojawiło się lekkie plamienie-oznaka że zapłodnione jajo osadzło się w jak doczytalam.
Potem doszło lekkie przeziębienie, wyskoczyła opryszczka co tez moglo byc efektem baaardzo wczesnej ciązy.
To były pierwsze objawy i byly prawidłowo przeze mnie rozpoznane jako ciąża.
potwierdzenie miałam 2 tygodnie poźniej jak zrobilam test.
Tobyła moja pierwsza ciąża- w wieku 35 lat wièc bardzo dobrze znam swoj organizm i jal pisze bardzo szybko nabralam podejrzen.

reklama
Rozwiązania
0
No faktycznie szybko. Dziękuję Ci za to że podzieliłaś się tym :)
Nie chce się nakrecać ale fakt jest taki że tydzień później I czuję że mi zaraz odpadna te piersi, zwłaszcza skutki, ból jest dużo... Większy niż kiedy od czasu so czasu mnie bolały przed okresem. Teraz jest inaczej. Wiem to.

Do góry