reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Hej hej !!! Kobietki, wszystkiego naj naj!!!!
Ania (2) :) ... a gdzie robią takie zabiegi? Jesteśmy z Zabobrza :) Tu ciągle wieje :p
Ania... ja o świetle marze!!! Dzisiaj się skusze na kartonowe tło i jak Ci się pokaże brzuch to sesja przymusowa!!! :) Jaki kolor preferujesz? Ja na razie dałam sobie spokoj ze zdjęciami... raz że jak Natasza zobaczy aparat to od razy go chce i nici ze zdjęć a dwa że jak jest takie kiepskie światło w domu to nawet nie mam co próbować :( Także z utęsknieniem czekam na wiosnę :)
 
Iza, pisałam Ci priv na DWO. Dostałaś?
A na sesję brzuszkową jak najbardziej jestem chętna, bo z Mają nie mam:) Kolory wszystkie lubię:*
 
reklama
Kurczę ,w sumie to miałam tylko napisac,że wszystko ok z dzidzią. A zaczęłam o zdjęciach nawijac:p
Koniec ósmego tygodnia, serduszko bije ładnie, rozmiarowo ok:)
Pani Winkler- Lach super jak zawsze:) Od razu umówiłyśmy się za 4 tygodnie, na ten czas dostałam zwolnienie. A nie jak u pana K. zwolnienie na 21 dni, żeby częściej przychodzic i więcej kasy wydoic:/
 
Do góry