reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Hej Dziewczynki ;-)
Inka - Ja również bym odwołała to szczepienie jak na razie ...
Byłam dzisiaj biegać...45 min 05:50 to jedyny czas kiedy mogę, bo Mój Ł. do pracy jedzie więc dałam rade zebrałam się i pokonałam najgorszy etap czyli wyjście z domu heheh;-) Kupiłam sobie wczoraj nowy dresik i dzisiaj został masakrycznie przepocony:-)
Trzeba pozbyć się choć odrobinkę kg przed zimą...
Buziaki dla Was i do szybkiego ;-***
 
reklama
Dzien dobry
Martka zazdroszczę samozaparcia!! Ja przez ciążą biegalam, chodziłam na siłownię a teraz... Aż wstyd się przyznać nie robię nic!!
Nowe buty do biegania kupiłam i poki co użyte 2-3 razy!
Może w końcu się zmobilizuje?

Dzis niestety czuje się jeszcze gorzej niż wczoraj! Na wieczór niby była poprawa a już w nocy jak wstawalam do Młodego czułam ze jest kiepsko.
M dzwoni zaraz do swojej mamy czy się zwolni z pracy i zajmie się wnukiem bo ja nie daje rady a M musi wymienić nam olej w aucie.

Pomarudziłam trochę :-(
Milego dnia
 
Inka - wierze że dasz rade i dojdziesz do siebie...dobrze że Teściowa ma taką możliwość;-)dziękuje za miłe słowa:-)
Dareczko - tylko tą porą mogę,biegam ze znajomą więc obie mamy bzika na temat biegania i aktywności ruchowej. Jakiś czas temu trenowałam aż 14 lat wyczynowo , więc zapał pozostał. Teraz tylko turystycznie, kilka tygodni temu miałam jakieś załamanie albo lekką depresję i nie robiłam nic nawet jeść mi się nie chciało itd...;-( ale widząc Antulka przyrzekłam sobie że muszę dać rade i pokonać te szare myśli...udało się !!! I nawet wstając tak rano powiem Wam Kochane że mam takiego powera do roboty że szok ;-) sprzątam, piorę, prasuję itd czasami pranie czeka i czeka tygodniami aż się wezmę a po bieganiu mam taki przypływ energii że potrafię zrobić wszystko czasami w dwa dni;-) więc są ogromne plusy tego nie mówię o wadze heheh
Buziaki Trzymam mocno abyś wyzdrowiała i oby mały się nie zaraził ...papapap Miłego dnia.
 
Martka wyczynowo powiadasz - fajnie u mnie jesli chodzi o taką aktywność ruchową to jedna wielka masakra niestety :( pewnie nie jedna babcia ma wiecej siły niż ja :( eh te zastane kości :( ale ja zapału nie mam. No i dużo wina po mojej stronie jak by się mniej czasu przy kompie spędzało :( a tak to cały czas włączony.
 
reklama
Do góry