reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
heh... macierzyństwo!!! :) W tym tygodniu też padam ze zmęczenia! Pobudka między 6-7, później robota od 14 do 22 i tak wkoło w tym tygodniu... dzisiaj sprzedałam Natasze do dziadka i cioć :) Rano śpię ile się da :)
 
Dzień dobry:-)

Inka oj wierzę,że jesteś zmęczona.Nie potrzebują dowodów i przekonań,bo też coś o tym wiem;-) Z czasem na pewno będzie lepiej:tak:

A ja miałam dzisiaj przyjemność poznać Agnieszkę,Frania i Natalkę:-) Bardzo mnie to cieszy:tak:

Dziewczyny mam do Was taką sprawę...Może jakoś pomożecie.Kilka razy widziałam na mieście dziewczynę z dzieckiem,która zbiera na jedzenie.Kupiłam jej produkty spożywcze i wiem,że bardzo chętnie przyjmuje,więc nie chodzi o wyłudzenie pieniędzy.Chłopczyk jest naprawę głodny.Nie wiem co mogłabym zrobić poza tym,że dam im jedzenie...Może razem mogłybyśmy jakoś pomóc??Nie wiem czy mają gdzie mieszkać,chciałam jej zaproponować jakieś ubrania,ale nie wiem czy będzie miała gdzie je dać...Macie jakiś pomysł?
 
Dzień dobry ja też dziś na mieście widziałam się z Aga Franiem i Natalką :)
Ania chodzi Ci o tą dziewczynę co przy bramie Wojanowskiej jest? Bo tam od jakiegoś czasu jest dziewczyna z karteczka że na jedzenie zbiera?
 
Dareczka to rozumiem,że masz Dobrusia na imię? Bo Agnieszka mówiła,że się spotkałyście;-)
Tak chodzi mi właśnie o tę dziewczynę...

Dziewczyny,a może któraś z Was będzie dziś na spacerze w centrum około 15:00??
 
Dareczka ha,ale ciemnota ze mnie:-p Nie pamiętam wszystkich imion dzieci,a Aga mówi że spotkała Dobrusię:-D Wybacz.
Może spotkamy sie na spacerze?:-)
 
Dareczka nie wiem czy do 15:00 się wyrobię,ale do 15:30 to już na pewno:tak: Ja jestem na 1 go maja,nie wiem jak Tobie będzie pasowało.
 
reklama
Do góry