reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olejki do ciała Dove Purely Pampering

Mój olejek to Dove Purely Pampering z masłem shea i wanilią - pierwsze wrażenie gdy trafiłam w moje dłonie to opakowanie dość malutkie, ale zarazem poręczne, jednak przyzwyczajona do udogodnień stwierdzam, że brakuje mi jakiejś pompki. Ciężko wylewa mi się produkt na dłoń - wiem, jestem wygodnicka, ale cóż takie czasy :cool: Sam produkt pachnie niebiańsko i jego zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze i to jest super. Zostawia fajnie nawilżoną skórę bez tłustej warstwy - to lubię! Dodatkowo ta poświata - czuję się jak Aniołek z Victoria Secret :D Olejek nie jest ani za gęsty ani za rzadki - konsystencja jak dla mnie bardzo fajna. Na pewno będę go używać latem - jeśli skończy się ten kupię następny, bo ten produkt uzależnia i wprawia mnie jakoś tak w dziwnie dobry nastrój :-D Dziękuję za możliwość testowania go - na razie są to moje spostrzeżenia po kilku dniach używania, ale zawładnął on moim sercem i duszą! Podzielę się następną opinią za jakiś czas ;)
 
reklama
testuje olejek Dove pistacja magnolia- zapach jest cudowny !!! rewelacyjny :)
olejek idealnie sie wchlania, nie zostawia tlustej powloki , ma swietna konsystencje. bardzo dobrze nawilza i pozostawia skore gladka i aksamitna.
jedyne co niezbyt przypalo mi do gustu to opakowanie- lepszym rozwiazaniem bylaby butelka z pompka dozujaca.
ogolnie jestem zachwycona produktem i na pewno zdecyduje sie na zakup nastepnego opakowania :)
 
Witam, mam możliwość przetestowania
Olejek Dove Purely Pampering z masłem shea i wanilią
pierwsze wrażenie - REWELACJA. Z racji że uwielbiam wszelkie olejki do ciała i twarzy ten szczególnie przypadł mi do gustu. Bardzo pozytywnie oceniam konsystencję z drobnymi złotymi drobinkami - idealnie wchłania się w ciało i nadaje skórze nawilżenie i piękny złotawy delikatny połysk - co ważne nie pozostawia żółtych smug !!!. Jeśli chodzi o zapach również jest bardzo subtelny i delikatny - kojąco działa na zmysły :) Jedyny bardzo malutki minus jaki dostrzegłam to zbyt twarda buteleczka czasem ciężko sie wyciska z niej olejek. Ogólna moja ocena jest bdb. Polecam każdej kobiecie, w szczególności wszystkim mamom, bo po ciężkim dniu kiedy dzieci pójdą już spać nie ma nic lepszego niż relaks z olejkiem DOVE - taka chwila zapomnienia i relaksu dla swojego ciała i umysłu :)

zdjecie.jpg
 

Załączniki

  • Dove.jpg
    Dove.jpg
    41,8 KB · Wyświetleń: 75
  • Rysunek1.jpg
    Rysunek1.jpg
    38,8 KB · Wyświetleń: 90
  • zdjecie.jpg
    zdjecie.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 89
Używam tego olejku codziennie odkąd dostałam i mam same plusy jego stosowania
Doskonale odżywia i nawilża skórę
Szybko się wchłania
Ogólnie poleciła bym go każdej kobiecie gdyż skóra staję się jedwabiście gładka


Małgorzata R
 
Używam tego olejku codziennie odkąd dostałam i mam same plusy jego stosowania
Doskonale odżywia i nawilża skórę
Szybko się wchłania
Ogólnie poleciła bym go każdej kobiecie gdyż skóra staję się jedwabiście gładka

Małgorzata R
 
Moje drogie Panie zaczynamy testowanie.Olejek z pistacją i magnolią.Gdy olejek otrzymałam od razu go otwierałam.Piękne opakowanie kusi oko moje Panie.Zapach jego wręcz zniewala do raju bram mnie zanosi w niebiańskich kołysze falach.Już nie mogłam się doczekać kiedy go przetestuje na swej skórze wysmaruje.Pierwszy dzień stałam szybciuteńko zdjęłam swe ubranko :-pdo wanienki wody wlałam i się wykąpałam.Kiedy z niej wyszłam olejek wypróbowałam.Wsmarowałam go w swoje ciało od razu pięknie pachniało.Skóra stała się delikatna jak jedwab moje Panie o tak.W drugi dzień prysznic brałam i od razu go wsmarowałam.Skóra błyszczy jak gwiazd tysiące czuje się jak kwiat na łące.Już po pierwszym dniu czuć różnicę skóra pięknie pachnie,błyszczy wypróbujcie go Panie a poczujecie drganie.Na swoim ciele przyjemne otulenie.Jakbyście z gabinetu odnowy biologicznej korzystały.Takie uczucie będziecie miały.Ja go 7 dni testowałam.Na swoim ciele go smarowałam.Zadowolona jestem bardzo z tego olejku czuje się modelką wśród świateł blasku.A używanie jego to rzecz świetna.Polecam wszystkim to już pewnie wiecie olejek Dove najlepszy na świecie :-D
 
reklama
witam xD
OD 12 grudnia testuje olejek Dove purely pampering o zapachu magnolii i pistacji. Co mogę o nim powiedzieć?
Same pozytywy!:D
Spodobał mi się od samego początku,gdy tylko otworzyłam kopertę. Ale gdy odkręciłam zakrętkę moje zaskoczenie było jeszcze większe. czemu? Ten zapach jest nieziemski!:D
Uwielbiam magnolie ale ta w Dove pachnie cudniej!
Jeśli chodzi o samo działanie to także jestem pod wielkim wrażeniem.
-szybko schnie
- nie wysusza
-nawilża skórę,pomógł mi bardzo na suchą skórę rąk,nóg.
-jest wystarczalny ,codziennie uzywam go rano i wieczorem i nawet połowy butelki jeszcze nie zużyłam xD

Plusów jest od groma. Minusem jest mała,drobna rzecz... Czasem jak odkręcam zakrętkę delikatnie wylewa mi się olejek.
Fajnie by było jakby Dove pomyślało nad innym zamknięciem xD
Polecam olejek w każdym razie,bo jak dla mnie jest o wiele lepszy niż balsamy do ciał,na które trzeba czekać aż się wchłoną.
 
Do góry