reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olejki do ciała Dove Purely Pampering

Witam serdecznie, tydzień temu otrzymałam olejek Dove purely pampering masło shea z wanilią. Oto moja skromna opinia: Czekałam na niego z niecierpliwością i się nie zawiodłam :-) już po otwarciu wiedziałam, że będzie on moim ulubionym olejkiem! Jego zapach mnie powalił na kolana, a po pierwszej aplikacji dosłownie się w nim zakochałam. Skóra nie dość, że pięknie pachnąca to idealnie nawilżona, malutkie drobinki jakby brokatu rozświetlają ją niczym gwiaździste niebo w letnią noc :) Po tygodniu stosowania mogę z czystym sumieniem polecić olejek, każdej kobiecie z suchą skórą i nie tylko :) Dzięki niemu poczułam się jak królowa z piękną, delikatną i pachnącą skórą. Dodam że w moim przypadku to bardzo ważne, ponieważ dotychczas, żaden olejek czy balsam nie sprawdzał się tak doskonale, moja skóra była wciąż sucha i szorstka. Zmienił to olejek Dove, więc jestem wdzięczna i zaszczycona, że mogłam go odkryć i przetestować :-D
 
reklama
Witam serdecznie, tydzień temu otrzymałam olejek Dove purely pampering masło shea z wanilią. Oto moja skromna opinia: Czekałam na niego z niecierpliwością i się nie zawiodłam :-) już po otwarciu wiedziałam, że będzie on moim ulubionym olejkiem! Jego zapach mnie powalił na kolana, a po pierwszej aplikacji dosłownie się w nim zakochałam. Skóra nie dość, że pięknie pachnąca to idealnie nawilżona, malutkie drobinki jakby brokatu rozświetlają ją niczym gwiaździste niebo w letnią noc :) Po tygodniu stosowania mogę z czystym sumieniem polecić olejek, każdej kobiecie z suchą skórą i nie tylko :) Dzięki niemu poczułam się jak królowa z piękną, delikatną i pachnącą skórą. Dodam że w moim przypadku to bardzo ważne, ponieważ dotychczas, żaden olejek czy balsam nie sprawdzał się tak doskonale, moja skóra była wciąż sucha i szorstka. Zmienił to olejek Dove, więc jestem wdzięczna i zaszczycona, że mogłam go odkryć i przetestować :-D
 
Również testowałam olejek. Jego zapach delikatny i kuszący olejek idealnie wchłania się w skórę nie pozostawia tłustej powłoki co jest dla mnie bardzo ważne. Po aplikacji skóra pozostaje nawilżona, miękka oraz delikatnie pachnie. Stwierdzam że zmieniłam zdanie co do olejków i na pewno po skończonym opakowaniu pójdę kupić kolejny. Moja skóra po kochała Dove. Polecam wszystkim a szczególnie tym którzy mają bardzo suchą skórę. Ja na10 punktów daje mu 10 :)
 
Witam serdecznie, tydzień temu otrzymałam olejek Dove purely pampering masło shea z wanilią. Oto moja skromna opinia: Czekałam na niego z niecierpliwością i się nie zawiodłam już po otwarciu wiedziałam, że będzie on moim ulubionym olejkiem! :-) Jego zapach mnie powalił na kolana, a po pierwszej aplikacji dosłownie się w nim zakochałam. Skóra nie dość, że pięknie pachnąca to idealnie nawilżona, malutkie drobinki jakby brokatu rozświetlają ją niczym gwiaździste niebo w letnią noc :) Po tygodniu stosowania mogę z czystym sumieniem polecić olejek, każdej kobiecie z suchą skórą i nie tylko :) Dzięki niemu poczułam się jak królowa z piękną, delikatną i pachnącą skórą. Dodam że w moim przypadku to bardzo ważne, ponieważ dotychczas, żaden olejek czy balsam nie sprawdzał się tak doskonale, moja skóra była wciąż sucha i szorstka. Zmienił to olejek Dove, więc jestem wdzięczna i zaszczycona, że mogłam go odkryć i przetestować :-D:-D:-D
 
Dzięki uprzejmości serwisu www.babyboom.pl i firmy Dove mam przyjemność testować olejek Dove Purely Pampering z masłem shea i wanilią. Po siedmiu dniach używania olejku mogę stwierdzić, że jestem z niego bardzo zadowolona. Po pierwsze bardzo łanie pachnie – słodko i rozkosznie, tak relaksująco. Po drugie ma świetną konsystencję, nie jest jak zwykły olejek, nie przelewa się przez palce, jest gęstszy i nie tak tłusty, dzięki czemu dobrze się wchłania i nie plami. Po trzecie ślicznie wygląda, jest złocisty, z mieniącymi się drobinkami. Po czwarte i najważniejsze działanie olejku jest co najmniej zadowalające. Ładnie rozświetla skórę, co może dawać super efekt w połączeniu z opalenizną (tak mniemam, bo teraz opalenizny nie mam ;)). No i przede wszystkim nawilża, skóra jest gładka i pachnąca przez kilka godzin. Myślę, ze przy regularnym, codziennym stosowaniu może dawać naprawdę dobre efekty. Po piąte opakowanie olejku jest jak dla mnie całkiem zgrabne, nie mam problemu z dozowaniem odpowiedniej ilości, wręcz uważam za plus brak pompki (w pojemnikach z pompką zawsze zostaje trochę kosmetyku, którego nie da się już wycisnąć). Jedyna rzecz, której mi brakuje to „sposób użycia” - wiem, że to nic trudnego, ale chodzi mi o sugestię, czy stosować olejek na suchą czy wilgotną skórę (wydaje mi się, że na wilgotnej lepiej się wchłania). Reasumując jestem bardzo zadowolona.
 
Bardzo sobie chwale otrzymany olejek do ciała. Ma intensywny i przyjemny zapach. Skóra ładnie pachnie i jest miła w dotyku. Mimo iż jest to olejek nie pozostawia tłustych plam na ubraniu za co go jeszcze bardziej uwielbiam.
 
Bardzo sobie chwale otrzymany olejek do ciała. Ma intensywny i przyjemny zapach. Skóra ładnie pachnie i jest miła w dotyku. Mimo iż jest to olejek nie pozostawia tłustych plam na ubraniu za co go jeszcze bardziej uwielbia
 
reklama
Natychmiastowe nawilżenie, nie sprawdziły sie moje przypuszczenia, że olejek będzie zostawiał tłuste plamy.
 
Do góry