reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

mój też nie cierpi fridy, jak był mniejszy to jeszcze jako tako dawało się wodę morską w aerozolu zastosować to troszkę pomagało i ja na podusię zakraplalam olbas oil kropelki, żeby łatwiej się oddychało, i pewnie dlatego nie chce pić tylko u mnie to pierś do tej pory ciąga to nigdy nie było problemu z piciem :), a i nawilżacz w pokoju podczas choroby pomaga, może jak nosek się trochę odkorkuje to i pić zacznie :) :)

Powodzenia :)
 
reklama
WItajcie

Akademia szkraba pod patronatem BAKUSIA będzie organizować cykl spotkań dla Rodziców w całej polsce.

Szukam miejsca na spotkanie w Olsztynie ...

Rozmawiałam z FIGOLANDIĄ ale maja za mało miejsca by pomiescic w jednym czasie 25 mam z dziecmi.

Znacie jakies miejsce w ktorym takie spotkanie mogło by się odbyc ?

28.04.2012 Sobota
 
Melakarmelata ona nigdy nie chciała za bardzo pić ale boję się że się odwodni. dziś wypiła trochę na siłę przez strzykawkę ok. 100 ml więc nie jest źle
życzę wszystkim chorutkom duzo zdrowia ;)
 
Ostatnia edycja:
O widzę, że temat idealny dla mnie się rozkręcił :D Dawno mnie nie było na naszym Olsztyńskim forum. Więc witam wszystkie mamy po przerwie.

Jeśli chodzi o klub maluszka, albo inne miejsca na spotkania... otóż mam plan otworzyć jeszcze w tym roku w Olsztynie Kawiarnię dla Rodziców z Dziećmi. Będzie tam specjalnie wydzielony kącik dla maluszków i osoba która będzie im organizować czas podczas gdy rodzice będą mogli spokojnie delektować się kawą, herbatą, sokami i pysznymi deserami :)
Oczywiście będzie oddzielny pokój do przebierania maluszków i karmienia, miejsce na wózki, krzesełka do karmienia, godzina z bajką podczas której starszym dzieciom będziemy czytać najpiękniejsze bajeczki itp.

Jeśli mogłabym prosić Was jednak o małą pomoc to mam ankiety do wypełnienia tak aby móc dopasować lokal do potrzeb jak największej ilości osób :)
Chętne bardzo proszę o podanie adresu mailowego na prv a wyślę ankietę (oczywiście nie wykorzystam ich do żadnych innych celów, jeśli chcecie wyślę wam ewentualnie w przyszłości informacje z datą otwarcia i miejscem lokalu :D).
 
Ostatnia edycja:
YoungLady wysłałam Ci priva
mi_mi też jestem ciekawa czy jest jakiś klub malucha w Olsztynie, jakieś miejsce gdzie można by 2 latka zostawiać na 2-3 godziny
AgnieszkaJ a może MałpiGaj
nie wiem czy jest jeszcze caffe mama, ogólnie to skąpo u nas z takimi miejscami :-(
 
reklama
Jeśli mogłabym prosić Was jednak o małą pomoc to mam ankiety do wypełnienia tak aby móc dopasować lokal do potrzeb jak największej ilości osób :)
Chętne bardzo proszę o podanie adresu mailowego na prv a wyślę ankietę (oczywiście nie wykorzystam ich do żadnych innych celów, jeśli chcecie wyślę wam ewentualnie w przyszłości informacje z datą otwarcia i miejscem lokalu :D).

już wysyłam Ci swój adres mailowy :) fajny pomysł i mam nadzieję że się uda!!! Trzymam kciuki i chętnie się tam z dziećmi wybiorę :)
 
Do góry