reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Opowieści z porodówki

reklama

wenus018

Fanka BB :)
Miasto
Wolomin, Warszawa
Rozwiązania
0
To może ja zacznę. Od przeszło tygodnia odchodził mi czop nie zabarwiony krwią i miałam skurcze przepowiadające co wieczór. Z 13/14 października ok 1 odeszły mi wody nie mamy samochodu wiec ja chciałam jechać nocnym autobusem gdyz miałam rodzić na inflanckiej w warszawie. Niestety skurcze od razu były co 3 min ale bardzo delikatne. NIe miałam innego wyboru i zadzwoniłam po karetkę. Lekarze z pogotowia stwierdzili ze na rodzaca nie wyglądam i moglam sobie taxi zamowć lub autobusem pojechać ale jak już są to mnie wezmą i tak oto zawieźli mnie do szpitala bródnowskiego bo najbliżej. Na ip jakaś zapana pielęgniarka zaprowadziła mnie do gabinetu (była bardzo miła) w gabinecie szybkie badanie i usg. Na porodówkę zostałam przyjęta o 3,45 z rozwaciem na 0,5 cm. Podlączono mnie do ktg na 15 min (Ból był taki że spokojnie leżałam i czytałam książkę) Po odłaczęniu dalej sobie leżałam jakieś 30min bo się zaczytałam. Ok 5 Ból stał się troche mocniejszy bo dostalam skurczy krzyżowych. Położna przyszła ok 5.30 zbadać mnie było już 6 cm i znowu pod ktg na 30 min. po 20 min dostałam skurczy partych a o równej 6.00 urodziłam chłopca. 61cm i 4,300 g. Niestety przez to jak był duży ja pekłam a jemu pękł obojczyk. Po wszystkim odrazu owinieto go tylko i położono go u mnie na piersi na jakieś 2 godz.i dopiero po tym czasie wzięto go na wazenie i mierzenie. Ten poród może to sie wydać dziwne co powiem ale był przyjemny i bardzo dobrze go wspominam życzę każdej kobiecie takiego porodu. I bardzo polecam szpital na bródnie może nie jest tam eksluzywnie ale personel bardzo dobry i mają znieczulenie za darmo ale mnie ono nie bylo potrzebne.:-)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
I Opowieści z porodówki Dzieci urodzone w czerwcu 2015 9
karotka00 Opowieści z porodówki Dzieci urodzone w czerwcu 2015 0
Cyntia85 Opowieści z porodówki Dzieci urodzone w październiku 2014 0
Malusiolka Opowieści z porodówki - BEZ KOMENTARZA! Staraczki 2013 w ciąży 10
Carri Opowieści z porodówki - bez komentarza Dzieci urodzone w marcu 2014 0
Fifka Opowieści z porodówki! - Jak powitaliśmy nasze styczniówiątka! - Bez komentarzy Archiwum styczeń 2014 27
E Opowieści z porodówki Dzieci urodzone w sierpniu 2013 1
wiikki Opowieści z porodówki ( Bez komentarzy ) Dzieci urodzone w maju 2013 31
Phelania Opowieści z porodówki ****BEZ KOMANTARZY**** Archiwum kwiecień 2013 21
*Alicja* Opowieści z porodówki- bez komentarza Dzieci urodzone w listopadzie 2012 19
kakakarolina Opowieści z porodówki (wątek bez komentarza) Dzieci urodzone w sierpniu 2012 20
sicilpol Czerwcówki i nasze opowieści z porodówki :) - BEZ KOMENTARZA Dzieci urodzone w czerwcu 2012 32
Carmella Opowieści z porodówki Dzieci urodzone w maju 2012 28
K Opowieści z porodówki - bez komentarzy Archiwum kwiecień 2012 24
sergeevna Opowieści z porodówki... Archiwum grudzień 2011 48
Z Opowieści z porodówki! [BEZ KOMANTARZY] Dzieci urodzone we wrześniu 2011 26
Oli.B Opowieści z porodówki ;-) Dzieci urodzone w sierpniu 2011 248
M opowieści z porodówki Archiwum mam majowych'11 226
candy6 Opowieści z porodówki - Marcóweczki 2010 - bez komentarzy. Marcowe archiwum 42
kacha_wawa Opowieści z porodówki Archium styczeń 2010 45
mea_osi Opowieści z ... porodówki !! /bez komentarzy/ Archiwum mam grudniowych 47
Alicja z Krainy Czarów Opowieści z porodówek Czerwcówczki 2020 36
fazerkamm Opowieści porodowe Dzieci urodzone w lipcu 2016 174
malgos83 Nasze opowieści z porodówek:) Dzieci urodzone w czerwcu 2015 42
kradz Opowieści porodowe Dzieci urodzone w marcu 2015 0
Nulini Opowieści porodowe - BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w styczniu 2015 16
makota89 Szpitalne opowieści Dzieci urodzone w lipcu 2014 21
koriander Opowieści z porodówek - czyli na wieczną pamiątkę Dzieci urodzone w grudniu 2013 54
Fifka Porodówka - Czyli opowieści i pytania związane z przyjściem na świat naszych pociech! Archiwum styczeń 2014 90
asinka85 Opowieści porodowe - BEZ KOMENTARZY!! Archiwum marzec 2013 30
G Opowieści z porodówek **BEZ KOMENTARZY** Dzieci urodzone w lutym 2013 20
MsMickey Nasze kochane mamusie/teściowe - czyli opowieści z serii:bo kiedyś to było inaczej ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2012 2
azorek84 opowieści z porodówek-bez komentarzy proszę Dzieci urodzone w październiku 2012 17
R Opowieści WRZEŚNIÓWEK z porodowek - BEZ KOMENTARZY :) Archiwum wrzesień 2012 34
B Opowieści porodowe świeżych lipcowych mamuś :) Archiwum Lipiec 2012 31
C Opowieści z porodowki Dzieci urodzone w lutym 2012 40
Asionek31 Opowieści porodowe :) Dzieci urodzone w październiku 2011 134
eZOJA Opowieści porodowe - BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w czerwcu 2011 41
Smutasek Nasze szpitalne i porodówkowe opowieści :-D Dzieci urodzone w kwietniu 2011 256
E Opowieści z porodówek Archiwum mam styczniowych'11 48
mamolka Opowieści z porodówek Grudniowe mamy 2010 43
A Opowieści z porodówek (BEZ KOMENTARZY) Dzieci urodzone w listopadzie 2010 28
lolisza Opowieści z porodówek Archiwum mam październikowych'10 59
Ciamajdka Opowieści Sierpnióweczek z porodówek- BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w sierpniu 2010 50
emih Opowieści z porodówek... BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w lipcu 2010 43
gosiagro opowieści z porodówek - bez komentarzy Dzieci urodzone w czerwcu 2010 46
wronka Opowieści z porodówek - bez komentarzy!! Dzieci urodzone w kwietniu 2010 35
N opowieści z porodówek Archiwum maj 2010 47
L Opowieści z porodówek- bez komentarzy dzieci urodzone w październiku 2009 29
R Opowieści z porodówek dzieci urodzone we wrześniu 2009 92