reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oświęcim! Zapraszamy! :)

Hej, próbuje oswoić się tutaj, więc trochu nabazgram ;)
Próbuje suwaczki, ciekawe co z tego będzie.

Dzięki za wsparcie w chorobie Wikusi. Wiecie,że dzis po gorączce ani sladu? Tzn dalej ją chyba coś boli, ale nie gorączkuje. Uff... Oby szybciutko doszła do siebie.Ciekawe co to? :confused:
Czy faktycznie to ucho i leki podziałały :confused:

Angel
odpisał Ci moderator(czy administrator, bo sama juz nie wiem kto jest od czego ;):zawstydzona/y:) coś?

Gryzoń uff.. to całe szczęście,ze Danielek ma serduszko zdrowe . Bo powiem Ci szczerze, że strasznie mi przypomina z wyglądu na zdjęciach pewnego aniołka który właśnie miał serduszko chore :(:(:( I jak napisałaś o tym usg to mnie coś zakłuło, bo wspomnienia wróciły. Ale Twój synek zdrowy jak rybka! :D:D:D

Mysia wiem o jakich majteczkach mówisz, bo moja mam przy siostrach takich używała. Nawet jedne mam gdzieś :)
A co do Twojego pytania o dzieci. To kiedyś mi się marzyła trójeczka.
Ale realia nie pozwalają jak na razie. Może kiedyś...(o ile wcześniej się nie zdaży...bo nigdy nie ma 100%bezpieczeństwa ;)tfu, tfu! Choć na dzień dzisiejszy to nierealne, bo z T kryzys i ciche dni. Bez nadziei na poprawę.

Z suwaczkami mi się udało od razu :)Jupi! :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
e-mysiaa co co chrzcin to my jeszcze nir mamy wyznaczonej daty bo jeszcze nie byliśmy u księdza :zawstydzona/y: ale myśleliśmy ochrzcić w maju lub czerwcu bo mamy problem w maju bo rodzice chcą jechać na weekend do rodzziny do W-wy no i mają dylemat bo nie wiedzą co zrobić:szok:ale zobaczymy jak to będzie
kotka Cieszę się że Wikunią już wszystko dobrze i że gorączka tak szybko minęła:blink:
 
kasja83 witamina D3 jest na recepte i lekarz decyduje ile jej podawać... ja daje 2 krople od trzeciego tygodnia życia i nic po za tym mi nie przepisał :)
 
kurcze, ale dziwnie czyta się tutaj posty... wszystko jest takie małe i "nasrane" jedno na drugim... ;-)
będzie trzeba się długo przyzwyczajać.... eh...
ale i tak mi żal e-mamy... szczególnie że w tej chwili ten wątek nie jest jeszcze ukryty:baffled:

ale jest też jeden plusik... widać kto jest aktualnie na forum;-);-)
 
to fakt że dziwnie czyta się posty ale jest więcej opcji no i możesz zobaczyć kto w danej chwili jest aktywny (fajnie świeci zielone światełko)
 
Witam

Są fajne rzeczy na tym forum, ale jeszcze starsznie się gubie:confused: zmieniłam sobie suwaczek ciekawe czy mi się pokaże?
Kasja83wit D(Vigantol) od 3tyg. Dawke określa lekarz. Ja dawłam na początku 1 kropelke dziennie. I jeszcze Cebionmulti 3xdziennie po kropelce.
 
zapomniałam dodać że zęba nadal nie ma.... noce są dalej beznadziejne :zawstydzona/y: czuć go już pod palcem ale nic poza tym,bo już tak jest od paru dni...
daje Nikoli skórki z chleba żeby sobie drapała po nim, bo zabawek nie lubi wkładać do buzi...:dry:
gina fajne takie zaręczyny... jak scena z romantycznego filmu:tak: a co do Matiego to pomyśl sobie że co dzień to będzie gorzej :) oczywiście w pozytywnym znaczeniu! jak zacznie sam chodzić to dopiero będziesz mieć zajęcie, ale to są uroki macierzyństwa:-)
 
reklama
Witam w poniedzialek,tez mi tu jakos dziwnie ale do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic.Narazie koncze bo do ulubinego lekarza musze sie przygotowac,ciekawe co powie(mam nadzieje ze nic durnego,choc to jest w jego stylu)
 
Do góry