reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oświęcim! Zapraszamy! :)

s.agaa w czym podajesz gluten tzn. dajesz kaszke z glutenen czy co? ja mam taki mętlik, że już sama nie wiem:confused: Jak skończy 5 miesięcy zamierzam mu już wprowadzić obiadek i "dopchać" cycusiem bo od tygodnia daje mu jabłuszko, marchewke i soczek jabłkowy.

kotkaale bym zjadła karpatki hmmmmmmmmmm

kasja83mi położna kazała wystawiać małego do słoneczka:-) mam nadzieje,że w końcu zrobi się ciepło:crazy:

e-mysiaa
ja też zrobiłam tak jak Angel napisła i mam suwaczki nawet nowe sobie zrobiła:-)
 
reklama
Anetan też mam problem co z tym glutenem. nie mam pojęcia :rofl2: jak to dawać, czy do zupki czy jak. bo poza zupką i nan na noc jest tylko cycuś. jutro ide na szczepienie i podpytam co i ja
 
basiek brawo!

kurde napisałam do Administratora bo to forum zamkniete jets jakeis dziwne. lyse. pisałam keidys na innym zamknietym i bylo calkiem inne. troszke dziwne oby dalo sie to zmienic.
 
Ahoj!

Na razie będę bez suwaczków. Próbowałam na różne sposoby i nie wchodzi. Może to coś w ustawieniach, czego jeszcze nie odkryłam:-/

Kurcze, miałyśmy 1 miejsce, teraz piszemy we 3 i tak jakoś dziwnie...
ale może się przyzwyczaję jakoś...

s.aga pochwal się zdobyczami :-)
 
kasia, iza&jula napisałam do administratora czy da sie zmienic jakos wyglad tego zamknietego. i jak mi odpisze to wysle mu dalsza liste dziewczyn czyli m.in was;)

Kurde ja tez juz sie troche pogubiłam. chyba trzeba na kazdym forum na jeden temat pisac, bo idzie sie zagmatwac. Jak juz wszytskie bedziemy tutaj to proponuje calkowicie przeniesc sie na zamkniety i na e-mama. :tak:
 
reklama
Do góry