reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja to mam dresiakow kilka par po domu chodze a tak to leginsy jak gdzies wychodze. Tez nie lubie jak sie na brzuchu sie zwijaja. Ja jakos jeszcze sama wszedzie sie gole ale fakt ciezko ostatnio jak sie naschylalam przy goleniu nog to az brzuch rozbolal.
Jutro wizytujesz?
 
reklama
A ja to głównie w legginsach biegałam. Nie lubisz?
Jakoś wolę dresy. Aż tak mnie nie opinaja.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Czekamy na wiesci z wizyty. Ja dzis mialam ciezka noc przez zgage dopiero o 4.30 zasnelam a od rana dalej to samo nic nie jem a zgaga taka ze az wszystko w srodku boli i ani reni ani mleko juz nie pomaga.
A jak tam u Was?
Zuza jak tesciowa?
 
Hej. Bobas waży już 1kg a to dopiero 26 tydzień. Ginek mówi że mieści się w normie ale będzie z tych większych. Zaliczyłam Rossmann. Kupiłam podkład róż i kredke do brwi. Miłego dnia.
 
Ja wczoraj bylam w rossmanie fajna promocja. Super ze na wizycie ok a jak waga Twoja itd?

U nas pierwszy dzidzius sie na majowych mamach urodzil dzis o 12.15
 
reklama
Hej:)
Przegapiłam wczorajszą wizytę z tych nerwów.Ale umówiłan się już za tydzień.
Teściowa coraz lepiej:) Nie ma już cewnika ani pampersa,o własnych siłach chodzi do łazienki.
Inka gratulacje, chłop jak dąb będzie:)

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry