reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Prawdopodobnie dziewczynki, ale po dwóch badaniach usg lekarz wciąż nie jest pewny na 100%. Ale my się już na córkę nastawilismy chyba :)

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Fajnie :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Inka to zaden wstyd a przynajmniej nie przed nami.

Super ze wyniki glukozy dobre u mnie tez dobre jak widac po naszym watku wcale otyle nie maja z tym problemu.

A ja migdalow na ta zgage sie najadlam to jakby troche lzej .
 
Zazdroszcze dobrych wynikow cukru. Ja mam test w maju i spodziewam sie, ze jednak bede slodka mama..

Dziwne, ale dwa dni z rzedu wymiotowalam. Myslalam ze na takim etapie ciazy- poczatek 6 miesiaca to juz sie nie zdarza.

Na poprawe humoru kupilam młodej ubranka w Tesco.

1492789898-aaaaaa.jpeg


1492789904-aaaaaa.jpeg


1492789910-aaaaaa.jpeg


1492789920-aaaaaa.jpeg


1492789928-aaaaaa.jpeg


Mam upatrzony w necie kocyk z poduszka motylkiem, otulacz i rozek ażurowy. Zaczynam sie rozkrecac. :)

Zuza, dobre wiesci. Tylko sie za mocno nie forsuj i nie stresuj tesciowa, pamietaj o sobie i maluszku. :)
 
O.paulina jakie śliczne te ciuszki! Muszę się wybrać, bo jeszcze mi parę elementów brakuje. Ja się trochę w Lidlu ostatnio obkupilam.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
O.paulina jakie śliczne te ciuszki! Muszę się wybrać, bo jeszcze mi parę elementów brakuje. Ja się trochę w Lidlu ostatnio obkupilam.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
Ktory u Ciebie tc mozesz przypomniec?

Kurcze ja dzis prawie w nocy nie spalam przez zgage i dzis nie przytomna jestem i cisnienie poszlo mi w gore bo srednio 155na112 wzielam ostatnia porcje lekow na wieczur jak nie spadnie to chyba ip mnie dzis czeka a tak do szpitala sie nie chce tam siedziec oj.
 
Zazdroszcze dobrych wynikow cukru. Ja mam test w maju i spodziewam sie, ze jednak bede slodka mama..

Dziwne, ale dwa dni z rzedu wymiotowalam. Myslalam ze na takim etapie ciazy- poczatek 6 miesiaca to juz sie nie zdarza.

Na poprawe humoru kupilam młodej ubranka w Tesco.

1492789898-aaaaaa.jpeg


1492789904-aaaaaa.jpeg


1492789910-aaaaaa.jpeg


1492789920-aaaaaa.jpeg


1492789928-aaaaaa.jpeg


Mam upatrzony w necie kocyk z poduszka motylkiem, otulacz i rozek ażurowy. Zaczynam sie rozkrecac. :)

Zuza, dobre wiesci. Tylko sie za mocno nie forsuj i nie stresuj tesciowa, pamietaj o sobie i maluszku. :)

Ja z synem na początku zero wymiotow dopiero w 7 moesiacu kilka razy.
Ubranka piękne....

Ktory u Ciebie tc mozesz przypomniec?

Kurcze ja dzis prawie w nocy nie spalam przez zgage i dzis nie przytomna jestem i cisnienie poszlo mi w gore bo srednio 155na112 wzielam ostatnia porcje lekow na wieczur jak nie spadnie to chyba ip mnie dzis czeka a tak do szpitala sie nie chce tam siedziec oj.

I jak Asia? Trzymasz się?
 
Jedź koniecznie, zawsze lepiej sprawdzić.
o.paulina czemu myślisz,że cukier będzie nie tak?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry