reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

To super. Dobrze wiedzieć na przyszłość jak już zjawi się u mnie zgaga.

U mnie nocka w miarę. Syn coś poplakuje od kilku nocy i niewiem czy to koszmary jakieś czy co... bo jak rano pytam to w ogóle tego nie pamięta
 
reklama
Hej dziewczyny jestem tu nowa i przedstawię się po krotce... Więc jestem Marta i staramy się od mc o drugą dzidzię... Pierwszą ciążę zaczęłam z 72 kg konczylam 95kg. Obecna waga to 90kg od grudnia odstawiłam tabletki anty i zmieniłam nawyki żywieniowe co poskutkowało 15 cm ubytku w pasie.... Ciesze się że Was znalazłam bo przeraża mnie perspektywa xxxl ciężarówki ...
 
Inka, dziękuję!

Cześć Marta! Niech Cię nic nie przeraża, bo bycie ciężarną z otyłością to nic strasznego i nadzwyczajnego. Aby tylko na spoko lekarza trafić, który nie będzie miał z tym problemu.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa i przedstawię się po krotce... Więc jestem Marta i staramy się od mc o drugą dzidzię... Pierwszą ciążę zaczęłam z 72 kg konczylam 95kg. Obecna waga to 90kg od grudnia odstawiłam tabletki anty i zmieniłam nawyki żywieniowe co poskutkowało 15 cm ubytku w pasie.... Ciesze się że Was znalazłam bo przeraża mnie perspektywa xxxl ciężarówki ...
Hej. Witamy.
Twoja waga jeszcze nie jest taka tragiczna ;) ja z synem zaczynałam z 92kg

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Dzięki za miłe przywitanie...
Jest obecnie w 27dc dodam że moje cykle wahają się od 28 do 34 z przewagą tych dłuższych ...
Przewidywana @ za 8 dni...
Moj syn ma prawie 7 lat więc już duży chłopak [emoji6] ..


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześ Marta i powodzenia:)
Paulina ten wynik raczej niczego nie przesadza. Może coś zjadłaś wieczorem?
Asia fajnie, ze ciśnienie spadło, ale musisz być czujna.
Na lutówkach pierwszy dzidziuś był 10 stycznia, tak że majowe długo wytrzymały, no ale teraz będzie już z górki.
Mnie akurat teraz czekają szczepienia na 7-8 tygodni i też mam mieszane uczucia, ale chyba zaszczepię.
 
Za 8 dni ... [emoji6] Z pierwszą ciążą przeczuwalam że moze coś być ... Teraz nie mam żadnych przeczuc ... Jedynie to to że dwa dni temu bardzo mnie sutki bolały - wcześniej tak nie miałam ...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry