reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Nocka w domu :) uff

hchy43r8h8l5x99d.png
 
To prawda!Te tygodnie tak szybko mijają,że aż strach bierze...
Paulina obejrzałaś ten film o którym pisałam jakiś czas temu "Wyszczepieni" na youtube?Ja właśnie skończyłam oglądać i jestem w wielkim szoku...

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia na mnie migdały też działają i pomagają przy zgadze. Martwi mnie to Twoje ciśnienie.

Zuza no mijają tygodnie. Boję się czy sobie poradzę...

parampampam gratuluję glukozy
 
Tak Zuza ja jak sie okazalo ten filmik ogladalam juz wtedy co ci polecalam pare pozycji. On teraz wyszedl do kin czy zostal puszczony w tv jesli sie nie myle.
Powiem Ci tak. Najbardziej boje sie MMR i bede odwlekac szczepienie jak dlugo mi sie uda. A najlepiej po okresie 2 lat zycia.
A ty co myslisz?
 
reklama
Hej dziewczyny fajnie ze Was mam ☺ najgorsze to ze ja nie czuje tego cisnienia duzego. Z drugiej strony tez nie mam jego skutkow jak np bialko w moczu czy bole glowy i opuchniecia zeby nie cisnieniomierz to by mi do glowy nie przyszlo ze man nadcisnienie ☺
Musze i ja obejrzec ten filmik. Jak Wam noc minela? Mi migdaly zdzialaly cuda nie bylo prawie zgagi ☺
 
Do góry