reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Hej Dziewczyny:)
Jak minęła noc?
Marta witamy:) Nie przejmuj się wagą teraz.Musisz myśleć pozytywnie.Ja też mam dużego synka,w poniedziałek skończy 9lat;)
Ja nie będę szczepić wcale. Kuba też dostał skierowanie także zaczyna się... Ten film mnie dlatego tak zszokował bo chociaż wiadomo że jest mnóstwo złych ludzi na świecie to nie rozumiem jak świadomie mogli skrzywdzić tyyyyle dzieci tylko po to aby kasa się zgadzała:(
Jak minęła Wam noc?Mi spokojnie ale jestem nieprzytomna przez pogodę.Mogłaby się wreszcie unormować.
Paulina śliczne ubranka:* My wczoraj dostaliśmy sporo ubranek od kolegi męża i fotelik po jego smykach który będzie pasował do stelaża od wózka:) Mówi się że nie powinno się mieć używanego ale jeśli z pewnego źródła i bezwypadkowy to chyba ok,nie?
Miłego dnia życzę wszystkim:*


Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Inka1985 zaakceptowanie siebie zajęło mi cztery lata... Chciałabym wazyc tyle co przed ciążą, jednak wszystkie próby miały efekt jojo... Między czasie przyszła niedoczynność tarczycy i z tym kg ... Od grudnia waga nie rośnie co jest moim dużym sukcesem...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej dziewczyny
ja zrobiłam test i i JEST!!!! jestem w ciąży, bardzo się ciesze i też boję. Wiadomo wolała bym być mamą fit, pięknie wyglądać no ale niestety nie jest mi to dane:) Byle dzidziuś był zdrowy.
Marta ja z synem zaszłam w ciąże też z wagą 72, skończyłam na 93 no i teraz mam dalej te 93 niestety i co najgorsze mam apetyt i nie wiem jak się go pozbyć:)
Dziewczyny zażywałam sam kwas foliowy od jakiegoś czasu, teraz kupiłam sobie witaminy femibion czy jak będe zażywać te witaminy to odstawiam kwas?
 
reklama
hej dziewczyny
ja zrobiłam test i i JEST!!!! jestem w ciąży, bardzo się ciesze i też boję. Wiadomo wolała bym być mamą fit, pięknie wyglądać no ale niestety nie jest mi to dane:) Byle dzidziuś był zdrowy.
Marta ja z synem zaszłam w ciąże też z wagą 72, skończyłam na 93 no i teraz mam dalej te 93 niestety i co najgorsze mam apetyt i nie wiem jak się go pozbyć:)
Dziewczyny zażywałam sam kwas foliowy od jakiegoś czasu, teraz kupiłam sobie witaminy femibion czy jak będe zażywać te witaminy to odstawiam kwas?
Super wieści!!!! Kwasu foliowego nie odstawiaj

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry