reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
A dobrze, rosną jak na drożdżach, coraz bardziej są kontaktowi i coraz bardziej ich ogarniam więc jest łatwiej:p
Nie wiem ile teraz ważą, we wrześniu mamy kolejną dawkę rotwarisow to będą zwazeni podejrzewamy też u nich refluks i nietolerancja laktozy... po kroplach na nietolerancja laktozy trochę lepiej ale musimy jeszcze z pediatra obgadać temat refluksu bo wszystkie objawy pasuja... A ja myślałam że coś z dziećmi się dzieje z że są chore itp... A to być może refluks...I dlatego były takie nerwowe, preza się itp. W niedzielę mieliśmy chrzciny, od poniedziałku jesteśmy z rodzicami na urlopie na wsi :) dzieciakom się podoba [emoji14]
No i od jakiegoś czasu przesypiaja od max 22 do 4-5 wstaja na mleko i potem śpią do 8.... aż boję się zapeszyc , żeby nie minęło.

A co u Ciebie ?
Oczekujaca jak Twoje maluchy?

O ubraniach napisałam Ci na tamtym watku, chociaz nie wiem jaki masz rozmiar.
 
Jaki masz rozmiar ? Mam do sprzedania kilka rzeczy właśnie z bon prixu kupione kilka miesięcy temu, a ubrałam je raz bo potem trafiłam do szpitala. Jak coś to priv

(W bon prixie warto brać rozmiar mniej niż normalnie )
Zdecydowanie za duzy [emoji23]Dzieki. Juz pobuszowalam tam troche. Faktycznie- dla ciężarówek wszystko. Czekam już na paczunie.
 
Biust 125 brzuszek 135 biodra 138 udko 78 biceps 38
[emoji16][emoji16][emoji16] tyyyle mnie juz a to dopiero połowa
 
A jaki rozmiar bralas z bon prixu ?

Wrócę do domu to zmierze co mam i wyślę zdjęcia;)
( W poniedziałek tylko się przypomnij- no chyba że uzywek nie chcesz ;p ale tak jak mówię one prawie nie używane
Biust 125 brzuszek 135 biodra 138 udko 78 biceps 38
[emoji16][emoji16][emoji16] tyyyle mnie juz a to dopiero połowa
 
To sie zgadamy :) ja teraz tak szybko przybieram ze na max mc mi potrzebne. No chyba ze sie unormuje hehehe [emoji23]
52/54/56 wrzucałam do koszyka jak leci [emoji6]
A jaki rozmiar bralas z bon prixu ?

Wrócę do domu to zmierze co mam i wyślę zdjęcia;)
( W poniedziałek tylko się przypomnij- no chyba że uzywek nie chcesz ;p ale tak jak mówię one prawie nie używane
 
Cześć dziewczyny. Podczttuje Was od jakiegoś czasu. Obecnie jestem w 32 tygodniu. Ostatnio spotkała mnie niemiła sytuacja u lekarza. Moja ciążę prowadzę w Niemczech gdzie mieszkam ale będąc w Polsce na urlopie umówiłam się na wizytę prywatną do lekarki z najlepszym sprzętem w mieście ponieważ chciałam zobaczyć jak malutka przybywa na wadze bo ostatnio była tydzień mniejsza niż powinna. No i wyobraźcie sobie że lekarka jeszcze nie przyłożyła głowicy A już powiedziała że nie ma warunków do badania po czym spróbowała i moim zdaniem wcale nie było tak źle widać A ona stwierdziła że widzi jak przez mgłę i suma summarum odmówiła badania [emoji852]
Zrobiło mi się strasznie przykro.
Od tamtej pory dużo myślę na ten temat i zaczynam żałować że nie schudłam przed ciążą ale teraz czasu już nie cofne. Staram się nie obzerac A waga jak na złość pędzi w górę. Co mogę zrobić przez te 8 tygodni żeby już nie tyc? I jeszcze jedno pytanie do Was. Czy udało Wam się urodzić naturalnie mimo dużej nadwagi?
 
W pierwszej ciazy mialam 60kg przed 100 w koncowce 8go miesiąca, a w 9tym nie wiem bo juz na wage nie wchodzilam [emoji23]
W marcu urodzilam a w czerwcu bylam lasencja rozm 34-36
Teraz jestem w 20tyg i startowalam z wagą 85kg i juz mam seteczke.
Lekarza iebac. Debilka jakas i tyle.
U mnie nie maja problemu z badaniem, chociaz sloninką jestem oblozona.
Jak ma jakieś znaki zapytania to wewnetrznie robi badanie i ot tyle.
Chodze do 4 lekarzy i jakby mi ktos kiedys powiedzial ze nie ma warunkow to jakzem kulturalna to normalnie w ryja by dostał.
Dzidzis jest najważniejsza. Inny metabolizm w ciazy wiec sie niczym nie przejmuj.
Pierwsze wystekałam i drugie tez pewnie naturalnie. Chociaz 21 lat roznicy hehehehe
Cześć dziewczyny. Podczttuje Was od jakiegoś czasu. Obecnie jestem w 32 tygodniu. Ostatnio spotkała mnie niemiła sytuacja u lekarza. Moja ciążę prowadzę w Niemczech gdzie mieszkam ale będąc w Polsce na urlopie umówiłam się na wizytę prywatną do lekarki z najlepszym sprzętem w mieście ponieważ chciałam zobaczyć jak malutka przybywa na wadze bo ostatnio była tydzień mniejsza niż powinna. No i wyobraźcie sobie że lekarka jeszcze nie przyłożyła głowicy A już powiedziała że nie ma warunków do badania po czym spróbowała i moim zdaniem wcale nie było tak źle widać A ona stwierdziła że widzi jak przez mgłę i suma summarum odmówiła badania [emoji852]
Zrobiło mi się strasznie przykro.
Od tamtej pory dużo myślę na ten temat i zaczynam żałować że nie schudłam przed ciążą ale teraz czasu już nie cofne. Staram się nie obzerac A waga jak na złość pędzi w górę. Co mogę zrobić przez te 8 tygodni żeby już nie tyc? I jeszcze jedno pytanie do Was. Czy udało Wam się urodzić naturalnie mimo dużej nadwagi?
 
reklama
siwa 84 niestety też miałam taką sytuację że zanim zaczęła badanie stwierdziła ,, badanie utrudnione ze względu na BMI" A okazało się że normalnie zrobiła badanie USG.

Dziewczyny ratujcie mnie :( od 3 tygodni pojawiała mi się zgaga , po warzywach, owocach i sokach, Rennie i lżejsza dieta pomagały. Od 2 dni mam zgagę nawet po paru łykach wody! nie dam rady nic jeść i pić bo od razu pali przełyk :( mimo bólu zmuszam się do picia wody i zjedzenia czegokolwiek ale tak nie da się żyć!
nie pomaga rennie, migdały, mięta, melisa, po mleku jest ok przez 15 minut.
To dopiero 25tydzień (bliźniaki) poradźcie mi coś bo do porodu to się wykończę ;(
 
Do góry