)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Dziefcynki a.ja.mam pytanko
Czy dzieki dupkowi ktoras z was.przybrała wiecej na wadze? W okresie staran jakies.10 kg doszlo mi w pol roku. A teraz lecą nastepne...
Ja mam 17 tydzien i 100 kg. Jakies kolejne 10kg więcej niz na starcie. Zaczynam sie niepokoic bo jakbym miała przytyc 35kg jak w pierwszej to ja sie chyba nie rusze pod koniec ciąży wcale. Juz mi ciezko.. ;(

reklama

Oczekujaca123

Fanka BB :)
Miasto
Chorzów
Rozwiązania
0
Czy dzieki dupkowi ktoras z was.przybrała wiecej na wadze? W okresie staran jakies.10 kg doszlo mi w pol roku. A teraz lecą nastepne...
Ja mam 17 tydzien i 100 kg. Jakies kolejne 10kg więcej niz na starcie. Zaczynam sie niepokoic bo jakbym miała przytyc 35kg jak w pierwszej to ja sie chyba nie rusze pod koniec ciąży wcale. Juz mi ciezko.. ;(
Ja od poczatku (5tc) brałam duphaston duże dawki A tyc zaczęłam.dopiero od ok 16tc, ale to była sama ciąża, bo po porodzie już byłam z waga wyjściowa

nast95

Rozwiązania
0
Ja przyjmuję dupka od początku stycznia, mam 35tc i 3kg na plusie. Przyjmowałam również 1,5 roku temu przez 2 miesiące, ale wtedy również nie zaobserwowałam, żebym po nim tyła, a aczkolwiek spotkałam się już z opiniami dziewczyn, że po nim przybierały na wadze. Tak z moich przypuszczeń to sądzę, że może Ci się zatrzymywać woda w organizmie po nim, nie czujesz się taka obrzęknięta?

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
No dobra.. to nie mam juz wytłumaczenia po prostu jestem gruba
No jestem juz taka pileczka. O wodzie tez myslalam ze toto.
Ale moze to juz taki moj urok. W pierwszej 100kg. A 3mce pozniej 65kg bez diet.
Teraz stara dupa jestem to juz i metabolizm inny. A.serniczek tez sie sam do buzi pchał i okladał gdzie popadnie.
No coz bede sie martwic w styczniu
Ja od poczatku (5tc) brałam duphaston duże dawki A tyc zaczęłam.dopiero od ok 16tc, ale to była sama ciąża, bo po porodzie już byłam z waga wyjściowa
Ja przyjmuję dupka od początku stycznia, mam 35tc i 3kg na plusie. Przyjmowałam również 1,5 roku temu przez 2 miesiące, ale wtedy również nie zaobserwowałam, żebym po nim tyła, a aczkolwiek spotkałam się już z opiniami dziewczyn, że po nim przybierały na wadze. Tak z moich przypuszczeń to sądzę, że może Ci się zatrzymywać woda w organizmie po nim, nie czujesz się taka obrzęknięta?

nast95

Rozwiązania
0
No dobra.. to nie mam juz wytłumaczenia po prostu jestem gruba
No jestem juz taka pileczka. O wodzie tez myslalam ze toto.
Ale moze to juz taki moj urok. W pierwszej 100kg. A 3mce pozniej 65kg bez diet.
Teraz stara dupa jestem to juz i metabolizm inny. A.serniczek tez sie sam do buzi pchał i okladał gdzie popadnie.
No coz bede sie martwic w styczniu
Jeżeli to woda, to pomoże picie pokrzywy

nast95

Rozwiązania
0
A dawno nie piłam moze cos pomoze. Ale zdaje mi sie ze to siedzący tryb zycia swoje robi. Metabolizm na starosc no i wspomniane pamiątki pp serniczku
Serniczek i siedzenie na tyłku niewątpliwie też dorzuca swoją cegiełkę, ale mimo wszystko myślę, że warto spróbować pokrzywa na pewno nie zaszkodzi, bo pytałam mojej położnej ostatnio, jak zaczęły mi palce puchnąć i wyglądać jak serdele

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
No wlasnie po bizuterii widze ze jest cos nie tak. Juz myslalam zeby wyrobić drugą obrączkę na te niecałe 5mcy co jeszcze przede mną
Serniczek i siedzenie na tyłku niewątpliwie też dorzuca swoją cegiełkę, ale mimo wszystko myślę, że warto spróbować pokrzywa na pewno nie zaszkodzi, bo pytałam mojej położnej ostatnio, jak zaczęły mi palce puchnąć i wyglądać jak serdele

nast95

Rozwiązania
0
No wlasnie po bizuterii widze ze jest cos nie tak. Juz myslalam zeby wyrobić drugą obrączkę na te niecałe 5mcy co jeszcze przede mną
Ja obrączkę też już zdjęłam. Teraz opuchlizna mi zeszła już, ale nie będę ryzykować, że znowu nagle w nocy napuchnę i nie będzie szło potem zdjąć myślę, że nie ma sensu wyrabiania na te kilka miesięcy nowej, bo nie przewidzisz jak bardzo jeszcze możesz napuchnąć

reklama

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
To zamienie obraczke na podkladki. Jakies na budowie chlopaki mi wynajdą i sie dopasuje
Ja obrączkę też już zdjęłam. Teraz opuchlizna mi zeszła już, ale nie będę ryzykować, że znowu nagle w nocy napuchnę i nie będzie szło potem zdjąć myślę, że nie ma sensu wyrabiania na te kilka miesięcy nowej, bo nie przewidzisz jak bardzo jeszcze możesz napuchnąć

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry