reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Właśnie się Zarejestrowałam na jutro Oczywiście prywatnie
Hmm... ja tez przewaznie chodxe prywatnie albo pakiet luxmed czy polmed , bo oba mam. W ciąży jednak korzystam.z NFZ. Należy nam się. Jeszcze będziesz miała na co kase wydawać. A pamiętaj, że każde badanie będziesz miała prywatnie... A wizyty u Endo w ciąży i kontrola hormonów powinna być co ok 6 tyg..Tak mówi moja gin.
 
OO, ja też - kawałki warzyw - marchewki, por, rzodkieweczki - i hummus. Pyszny hummus. Frytki z batatów z piekarnika. Brałam przepisy też ze strony dietetyka mojej siostry, Te kąski z jarmużu są fantastyczne - na stronie Foodwise znalazłam w "Zdrowej rozrywce". Dziwnie wyglądają, ale to bardzo smaczne.
 
Ja wyszłam ze szpitala w poniedziałek, trafiłam tam w czwartek z krwawieniem i sobie bardzo dużo poleguje. . Dziecko rośnie jak na drożdżach z nim wszystko w porządku tym bardziej że po genetycznych już :) dzisiaj coś już aktywności miałam, ale ogólnie to leżę i świra dostaję, jem tabletki i czekam aż to minie, bo podobno było już wszystko ok...
 
Dziewczyny przeczytalam pare stron i widze, ze da tu kobiety o podobnej wadze do mojej. Ktora jest prawdziwa nadwaga, a nie 65kg i juz przezywaja :p
Zaczelam ciaze 113kg. Tragedia, bardzo balam sie, ze przytyje w ciazy. No i jakie bylo moje zaskoczenie kiedy nawet od lekarza uslyszalam, ze grubsze kobiety tyja malo. Te wysluchiwane w opowiesciach 25 kg na plusie to czesto zaliczaja szczuple kobiety. Zaczely sie wymioty i schudlam do 104. Jem wszystko, nie mam diety. Do koncowki 8 miesiaca 109. Teraz jestem w 38 tygodniu i moja waga wyszla na 0. Wiec po urodzeniu bede wazyla mniej niż przed ciaza. Pozniej mam zamiar na powaznie sie za siebie wziasc zeby nie pasc na zawal.
Takze nie ma sie co tak bardzo bac, bo to prawda ze da sie nie przytyć :) powodzenia dziewczyny i trzymajcie kciuki, bo u mnie moze sie w każdej chwili zaczac akcja, boje sie okrooopnie
 
reklama
Hej dziewczyny Piszecie tu o otyłości i bardzo cieszę się że trafiłam na ten wątek. Ja właśnie niedawno dowiedziałam się że jestem w ciąży i..... Moja waga to 119kg przy wzroście 175cm Wiem wiem dużo nawet bardzo Wstydzę się tego ale teraz już tego nie zmienie Strasznego mam doła w związku z tym Czy ktoras z was też miała takie wyrzuty odnośnie swojej wagi jak dowiedziała się że jest w ciąży?? Pozdrawiam
Hej :-) gratuluje ciąży, długo się staraliście?
Tak jak pisały dziewczyny wagą się nie przejmuj jeśli z małżeństwem jest wszystko ok. Ja odchudzanie jeszcze przyjedzie czas :-)
 
Do góry