reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dziewczyny przeczytalam pare stron i widze, ze da tu kobiety o podobnej wadze do mojej. Ktora jest prawdziwa nadwaga, a nie 65kg i juz przezywaja :p
Zaczelam ciaze 113kg. Tragedia, bardzo balam sie, ze przytyje w ciazy. No i jakie bylo moje zaskoczenie kiedy nawet od lekarza uslyszalam, ze grubsze kobiety tyja malo. Te wysluchiwane w opowiesciach 25 kg na plusie to czesto zaliczaja szczuple kobiety. Zaczely sie wymioty i schudlam do 104. Jem wszystko, nie mam diety. Do koncowki 8 miesiaca 109. Teraz jestem w 38 tygodniu i moja waga wyszla na 0. Wiec po urodzeniu bede wazyla mniej niż przed ciaza. Pozniej mam zamiar na powaznie sie za siebie wziasc zeby nie pasc na zawal.
Takze nie ma sie co tak bardzo bac, bo to prawda ze da sie nie przytyć :) powodzenia dziewczyny i trzymajcie kciuki, bo u mnie moze sie w każdej chwili zaczac akcja, boje sie okrooopnie
Cześć fajnie że kolejna duża kobietka w ciąży, będzie dobrze, 38tc to już ciąża jako donoszona, powodzenia kciuki zacisniete
 
reklama
Hej, właśnie dzisiaj testowałam bo już nie mogłam wytrzymać i nadal jedna kreska... @ powinnam dostać 19. Z dietą też mi nie idzie. Pocieszam się tylko tymże pod koniec miesiąca wyprowadzamy się wreszcie od teściów i idziemy na swoje.
Teraz doczytalam, Asia u mnie też z dietą dupa blada, ale od poniedziałku staram się nie jeść kolacji, jem o 18tej ostatni posiłek, ale mam drugie zmiany i tak zawsze po robocie coś jadłam o 22.00 i tv teraz tylko tv
 
Oczekująca

Oczekująca123 jak tam u Ciebie? O ile dobrze pamiętam jakoś na początku marca miałaś mieć kardiologia? Wszystko ok? Buziaki :-)
No niestety... od 8.03 jesteśmy w szpitalu 2 dni na patologii, 5 dni na porodowce i dziś powrót na patologie... ciągle pod fenoterolem w pompie i magnezem. Podali mi sterydy. Mam skurcze. Dziś 24t4d. Jest ciężko. Mogę urodzić w każdej chwili... jutro dopytam czy zrobią mi echo serduszka tutaj bo raczej nie wyjdę A termin mam na wtorek 19go.
 
reklama
Cześć dziewczyny, a ja mam takie pytanie - kiedy zaczęłyście czuć ruchy dziecka? W którym mniej więcej tygodniu? Ja właśnie zaczęłam 17 tc i nie wyczuwam niczego. To też moja pierwsza ciąża, więc też nie wiem w sumie czego tak naprawdę oczekiwać ;) No i czy przy większej wadze po prostu czuje się je później, bo sadełko przeszkadza?
 
Do góry