reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Oczekująca jak się masz?
Od 8.03 nadal w szpitalu. Do wczoraj na lekach powstrzymujacych skurcze. Od Wczoraj bez bo brakło żył... nawet anestezjolodzy nie podolali... albo głębokie żyły albo zrosty bo od 5 tyg wenflon średni co dzień lub dwa , bo tak ciężko się wkluc.... nie wiem ile jeszcze wytrzymam. W 24tc leżałam na porodowce z ryzykiem porodu... wytrzymałam .... prawie 5 tyg. Dziś mamy 28t5d :) dla nas to ogromny sukces... nie wiem co dalej będzie miałam tu być do końca, ale dziś profesor trochę niezbyt jasno dał mi do zrozumienia że coś mnie czeka.. Ale co tego nie wiem.. czy wcześniejsza CC czy wyjście do domu... no musi sobie pomyśleć co że mną zrobić.. A ja się aż boję. Po weekendzie pewnie ważenie dzieci. Dziś miałam echo serca na szczęście wszystko dobrze, ubytek jest na tyle mały , że go nie widać albo już się zamknął. Tak bywa. Dzieciaki ważyly w zeszły poniedziałek po ok 1100. Wiec jest niby nieźle szczególnie na ciążę bliźniacza. Szew trzyma. Szyjka krótka... jest ciężko,ale trzymamy się w 3 3paku na przekór wszystkim
 
Oczekująca to właściwie całkiem niezłe wieści w tej sytuacji. Waga rzeczywiscie już fajna, każdy dzień to wieksza szansa. Trzymam kciuki i modlę sie za Was.
Nie wiem czy mi umknęło czy nie pisalaś na tym wątku jaka płeć?
 
Cześć @kattaya :) Co słychać? Jak Lilka? Kiedy skończy 2 latka? Jakoś w kwietniu, prawda? A jak starsza? Odnalazła się w nowym miejscu? Zaraz koniec pierwszego roku studiów. Jest zadowolona? U nas sporo się dzieje. 23.marca na świat przyszła Hania :) Miała bardzo trudny start, urodziła się z pępowiną 3krotnie owiniętą wokół szyi, ale mamy nadzieję, że nie odbije się to na niej w żaden sposób, ale sporo wizyt u specjalistów przed nami. Jest cudowna Dominiś to niezły rozrabiaka ;) Trochę byl zazdrosny, ale już się chyba oswoił z dzidzią w domu :) Jest bardzo kochanym, wesołym i psotnym chłopczykiem. Jednocześnie jest bardzo nieśmiały. Przy nowych osobach bardzo długo nie schodzi mi lub mężowi z rąk. A Kuba 24.kwietnia skończy 11lat. W maju ma komunię. A na tą chwilę jest mega szczęśliwy,że nauczyciele strajkują a on siedzi w domu ;) pozdrawiam Cię ciepło
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry