reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
mojej krwi nie ma.... uplynnila sie/wypadla przez okno/dostala nog i wyszla/wylali/wyzucili (niepotrzebne skreslic) wiec mam czekac na kontak od lekarza. Ja nie wiem co oni wiedza. Kwas biore juz 5 miesiecy bo pomaga mi na regeneracje nerwow w stopie wiec z tym nie ma problemu akurat jesli jest ciaza to ma ladny zapasik i dostep do kwasu foliowego.

w tym momecie juz mi wszystko jedno czuje sie bezsilna. Ale w szpitalu chyba wyladuje bo od rana wymiotuje co kilka minut leze w lurzku nawet siku nie dojde sama moj musi mnie prowadzic bo sil brak, jesc nie moge wszystko mi smierdzi mdli mnie cholernie brzuch boli.... jak sie pogorszy to dzownie po karetke i tyle... mam dosc...
 
pam, współczuje ci zawirowań, musisz wierzyc ze wszystko sie poskłada
jedyne czym moge cie pocieszyv to ze ja prz cały 7,8,9 tydzień brałam antybiotyki i wszystko ok dzidziem
z drugiej strony co za czasy nastały ze trzeba sciemniac zeby sie toba zajęli, lec na ip musisz uspokoic nerwy
 
Jedna z dzieczyn ze staraczek listopadowych wynalazla mi atrykul PID - Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta - Katalog forum - ForumGinekologiczne.pl – portal wiedzy o ginekologii i położnictwie poczytalam i nie wiem co myslec.... pisza o hospitalizacji i ze czesto PID idze w parze z nieplodnoscia....
 
"Czesto", nie znaczy zawsze. To samo mowi sie o endometriozie, a moja kumpela ma calkiem udanego synka i endometrioze tez. Kurcze, jak sie zle czujesz, wal do szpitala, marudz, jecz, koloryzuj, ale nie cierp w domu i nie wtracaj sie w dola. Wiedza z neta zwykle traci dramatem.
 
Czekałam aż marcia się odezwie:)
Zimno... -18stopni pokazuje mi za oknem... a my dziś się wybieramy na mikołajkowy turniej tańca. Synuś po 2 mies. nauki startuje:) no miejmy nadzieję, że się dzieciaczki nie spalą tremą, bo fajnie im ten układ wychodzi.
Odezwę się pewnie jutro dopiero. Miłej soboty.

P.S. Za miesiąc torta na roczek wcinamy u Karolka?:)
 
Hej Wam :)

Nadrobiłam co napisałyście już ;) Wczoraj wróciłam na mieszkanie po 20 także siły i weny już na nic nie miałam :) U endo wszystko w porządku, kolejna wizyta 2 stycznia:p I odwiedziłam chrzestną po operacji i tak zeszło, że na mieszkanie wróciłam bez mocy:)

Marta Fajnie, że wyniki lepsze :) i ładnie Ci waga schodzi :) Oby nie chciała wracać ;)

Pam Za taką akcję to lekarkę bym teraz już zabiła, bo wiem, że za przeproszeniem gów*no się znają :/ Ja nie mogłam zajść w ciążę jak ważyłam tyle ile powinnam- zaszłam dopiero jak zostałam "otyłą"- a niby wtedy nic nie stało na przeszkodzie :/ A co do tego puchnięcia jajników- przykra sytuacja, jeszcze z takimi przeżyciami ostatnio to w ogóle Cię musiało rozwalić :/ Ale &&&&, że wszystko się dobrze skończy i jak się uporasz z tym wszystkim będzie mała fasolka w Tobie ;)

dzewelajna Zdrówka dla synka i oby na Ciebie nie przeszło :)

Kłaczek Ale schiz z tą ręką:eek: Przy noszeniu Karola to już w ogóle musi być jazda :D Oby Ci jakieś zapalenie stawów czy inne cholerstwo nie wyszło, tylko takie jakieś zwykłe naciągnięcie, czy przeciążenie ;)

Madzialenka Twoi chłopcy widać szczęśliwi, tylko pogratulować :)

Ja dalej mierze ciśnienie i jak na razie ok- dopóki w domu nie będzie mi przekraczało 140/90 to mam się nie denerwować i odpoczywać :p

Miłego dnia;)
 
reklama
Tak, ania, za miesiac Karol konczy rok. A dopiero co byl taka kruszynka maluska...



Indziorka, schiz to moze nie, ale wnerw to na pewno. Boli po prostu i to jest upierdliwe. POza tym boje sie ze za ktoryms razem nie utrzymam dziecka na rekach, zwlaszcza kiedy on sie wywija. Normalny odruch jest puscic.
 
Do góry