reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja i testy owulacyjne

Cześć dziewczyny. Chyba nic nie będzie z naszego upragnionego bobasa. Od przedwczoraj bolal mnie jajnik prawy, czasami lewy zabolal( nigdy wcześniej tak nie miałam podczas owulacji). Wczoraj ból się nasilił więc postanowilam pojsc do ginekologa. Zbadała mnie i powiedziała, ze nie widzi żadnego pecherzyka ( takiego jak podczas owulacji). Powiedziała mi, ze owulacji mogło nie być , ale zobaczyła ten płyn w zatoce Douglasa, który w sumie powinien być po owulacji, ale nie powiedziała, czy owulacja była czy nie. Jak przyjechalam do domu i poszłam do toalety zobaczylam dużo białego śluzu ale takiego jak serek (teraz już nie mam tego śluzu). Wiem ze to świadczy o infekcji, ale przecież skoro byłam u niej na wizycie to raczej zobaczyłaby że jest infekcja. Teraz zastanawiam się, czy owulacje mogłam mieć szybciej czy wcale jej nie było.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Chyba nic nie będzie z naszego upragnionego bobasa. Od przedwczoraj bolal mnie jajnik prawy, czasami lewy zabolal( nigdy wcześniej tak nie miałam podczas owulacji). Wczoraj ból się nasilił więc postanowilam pojsc do ginekologa. Zbadała mnie i powiedziała, ze nie widzi żadnego pecherzyka ( takiego jak podczas owulacji). Powiedziała mi, ze owulacji mogło nie być , ale zobaczyła ten płyn w zatoce Douglasa, który w sumie powinien być po owulacji, ale nie powiedziała, czy owulacja była czy nie. Jak przyjechalam do domu i poszłam do toalety zobaczylam dużo białego śluzu ale takiego jak serek (teraz już nie mam tego śluzu). Wiem ze to świadczy o infekcji, ale przecież skoro byłam u niej na wizycie to raczej zobaczyłaby że jest infekcja. Teraz zastanawiam się, czy owulacje mogłam mieć szybciej czy wcale jej nie było.
No niestety, aby mieć pewność czy jest owulacja na 100% trzeba ją monitorować u ginekologa. Ile czasu zostało Ci do miesiączki? Jak długo już się staracie?
 
No niestety, aby mieć pewność czy jest owulacja na 100% trzeba ją monitorować u ginekologa. Ile czasu zostało Ci do miesiączki? Jak długo już się staracie?
Pół roku. Do miesiączki zostalo mi 15 dni. W 21 dc kazala mi iść zbadać progesteron, aby dowiedzieć się czy owulacja była.
 
Pół roku. Do miesiączki zostalo mi 15 dni. W 21 dc kazala mi iść zbadać progesteron, aby dowiedzieć się czy owulacja była.
Kochana! Pół roku.... jak ja bym chciała 😅 nie nastawiaj się źle. Nie panikuj. Tylko spokój Cię uratuje. Wiem co mówię, staram się od ponad 3 lat, po drodze dwa razy zachodziłam w ciąże, które traciłam. Nawet ten cykl nie jest jeszcze stracony. Zrobiłaś co mogłaś. Teraz czekaj do okresu. Życzę, abyś go nie dostała 😉
 
Kochana! Pół roku.... jak ja bym chciała 😅 nie nastawiaj się źle. Nie panikuj. Tylko spokój Cię uratuje. Wiem co mówię, staram się od ponad 3 lat, po drodze dwa razy zachodziłam w ciąże, które traciłam. Nawet ten cykl nie jest jeszcze stracony. Zrobiłaś co mogłaś. Teraz czekaj do okresu. Życzę, abyś go nie dostała 😉
A ja Tobie życzę abyś również mogła wreszcie przytulic swoje upragnione maleństwo 😚
 
Cześć dziewczyny. Chyba nic nie będzie z naszego upragnionego bobasa. Od przedwczoraj bolal mnie jajnik prawy, czasami lewy zabolal( nigdy wcześniej tak nie miałam podczas owulacji). Wczoraj ból się nasilił więc postanowilam pojsc do ginekologa. Zbadała mnie i powiedziała, ze nie widzi żadnego pecherzyka ( takiego jak podczas owulacji). Powiedziała mi, ze owulacji mogło nie być , ale zobaczyła ten płyn w zatoce Douglasa, który w sumie powinien być po owulacji, ale nie powiedziała, czy owulacja była czy nie. Jak przyjechalam do domu i poszłam do toalety zobaczylam dużo białego śluzu ale takiego jak serek (teraz już nie mam tego śluzu). Wiem ze to świadczy o infekcji, ale przecież skoro byłam u niej na wizycie to raczej zobaczyłaby że jest infekcja. Teraz zastanawiam się, czy owulacje mogłam mieć szybciej czy wcale jej nie było.
Hejka, przepraszam, że dopiero teraz, ale jutro wyjeżdżam i nie było mnie w domu, uważam tak jak @MoniB1988, zrobiłaś wszytko, co mogłaś, czytałam o przypadkach, że pary zachodziły w takim cyklu, ale nie chce zapeszać ani robić nadziei, poczekaj spokojnie 😊 pół roku to rzeczywiście nie dużo... Może ja też bez szału, bo 11 miesięcy, ale też rozumiem jak to boli, głowy nie da się odciąć, musisz myśleć pozytywnie, jak nie ten cykl to następny i badać i robić wszystko, żeby w końcu było upragnione maleństwo 😘❤️
 
Hej dziewczyny! To znowu ja :) sluchajcie robilam ten progesteron ostatnio. I niby wynik według norm laboratorium jest prawidłowy ( bynajmniej tak mi się wydaje). Natomiast w necie czytalam, że są dwie różne jednostki, w których podawany jest progesteron. Stąd moje pytanie do Was. Według Was owulacja się odbyła?
IMG_20210118_105457.jpg
 
Hej dziewczyny! To znowu ja :) sluchajcie robilam ten progesteron ostatnio. I niby wynik według norm laboratorium jest prawidłowy ( bynajmniej tak mi się wydaje). Natomiast w necie czytalam, że są dwie różne jednostki, w których podawany jest progesteron. Stąd moje pytanie do Was. Według Was owulacja się odbyła? Zobacz załącznik 1228242
Cześć, według mnie chyba była 😊
 
Cześć! Czy mogę ten test uznać za pozytywny? Robiony dziś i na dodatek zaczęłam plamić... nie wiem co myśleć..
 

Załączniki

  • 33FF77D6-8CE6-44E9-8E53-96134FBAB8B5.jpeg
    33FF77D6-8CE6-44E9-8E53-96134FBAB8B5.jpeg
    955,4 KB · Wyświetleń: 107
reklama
Cześć! Czy mogę ten test uznać za pozytywny? Robiony dziś i na dodatek zaczęłam plamić... nie wiem co myśleć..
Test uznaje się za pozytywny, jeśli kreska jest w takim samym kolorze albo ciemniejsza niż ta druga. Według mnie jutro możesz test powtórzy, bo widzę, że zbliża się wyrzut pik LH ☺
 
Do góry