reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

Meggi
Życzę Ci aby nigdy nie opuściła Cię odwaga,
gdy przyjdzie Ci porzucić
swoje bezpieczne pozycje.
Życzę Ci, abyś żył w zgodzie
z samym sobą
i z własnym systemem wartości:
to wielkie szczęście ,
gdy jest się zadowolonym z tego,
kim się jest.

kwiat_brokat_6.gif
 
reklama
o rany- dziękuję za życzonka.....wczoraj po 12 godzinnym dniu pracy- mezus uraczył mnie butelką wina- a dzis...no cóz- ból głowy.....
 
Ojej! To i ja dołączam się do życzeń! Żyj nam sto lat w szczęściu!

Troszkę nas nie było ale mam kocioł. Od 7mej do 15tej w pracy a potem dom i Hania, która w tak ładną pogodę w domu nie usiedzi :tak: Siedzę z nią całe popołudnie i wieczór sama, bo małżonek szanowny na budowie. Na szczęście prawdopodobnie w sierpniu już koniec :cool2: Majowy weekend spędziliśmy u teściów i na zakupach klamotowni do domu. Ledwo ciepła wróciłam a tu od nowa... Ale nie żałuję powrotu do pracy. Hania grzecznie spędza czas z dziadkiem, kiedy jestem w pracy i chyba jak skończy 3 latka to pomaszeruje do przedszkola. Strasznie jej się samej w domu nudzi a w okolicy nie ma małych dzieci ani placu zabaw. Wczoraj jak dorwała trzyletniego chłopaczka to się od niego odkleić nie mogła i nie wiedziała co z nim zrobić :-D Chodziła za nim jak piesek :baffled:
Smoczyca jedna znów ma fioła na punkcie smoczka i nie daje sobie go zabrać. Porobiła zapasy po kątach i jak jednego zabiorę to kolejnego wyciąga :baffled:

Uciekam nakarmić potwora :-) Pozdrawiamy!
 
witamy na lonie forum:-)swietnie ze wszystko sie u ciebie uklada:tak:zagladaj czesciej (o ile czas ci pozwoli):tak:
 
Nineczka koooope lat! Właśnie coś pusto....no ale jak mamy pracują to się nie dziwie że czasu brak.
 
Kobitki, gościa miałam z Polski i czasu brak. Przyjaciółka już pojechała ale zaczęła się heca z otwieraniem i wyposażaniem gabinetu oraz kończenie prac ogrodowych. Każdą wolną chwilę poświęcam więc na dom, ogród itp. Do tego poszukiwania żłobka dla Mai oraz rodziców opiekunów dopóki nie pójdzie do żłobka, więc same rozumiecie..
Mam pytanko natury intymnej...;-) Jaka jest konsystencja kup Waszych dzieci??
 
reklama
Polu u nas rózna.Zależy co zje, ale bardziej stała niż płynna, myśle,że tak pośrodku.:sorry2::sorry2:
 
Do góry