reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

Opowiem Wam co Martyna odwaliła w niedzielę w kościele. Staliśmy na dworzu, bo Bartek spał. Byliśmy prawie sami. Przyszedł czas na alleluja, a Martyna postanowiłą pochwalić sienową umiejętnością i odśpiewała "panie janie" Wiem, że zrobiłaby to samo w środku. Ciekawe jaka byłaby reakcja ludzi :rofl2:
W środę pierwszy dzień przedszkola :rofl2: Denerwuję się jakbym, to ja miała iść.
 
reklama
O Bara chyba ściągnęłam Cię myślami. Mam pytanie dotyczące szczoteczek elektrycznych. Czy nasze dzieci mogą z takich korzystać, czy to ma sens i przede wszystkim, czy to jest zdrowe, bo ja to w sumie się na tym nie znam :eek:
 
Kasiu jak najbardziej o ile sie nie wystraszy, bo to trochę buczy i drga wiec jeżeli nie będzie sie Martynka bała to jak najbardziej :tak:
szczoteczki elektryczne mają zaprogramowane ruchy wiec krzywdy sobie nie zrobi, dorosłym też polecam:-) Bartuś jeszcze za mały na elektryczna:tak: a nawet ostatnio rozmawiałam z pania doktor, która twierdzi, że jak dziecko myje zęby 2 razy dziennie to raz może umyć pasta dla dorosłych( bo ma większą dawkę fluoru) tak profilaktycznie, chyba że woda jest fluorowana to wtedy nie moze myc taką pasta
 
Dziękuję za szybką odpowiedź :rofl2: Martyna myje teraz zęby elmexem, ale skubana nie może nauczyć się wypluwać piany :no:
A Bartek jeszcze nie ma czego myć :eek:, ale za chwilę będzie miał 6 zębów :szok:, bo już jej widać, ale nie czuć i nie słychać.
A czas leci bardzo szybko. Ja w listopadzie wracam do pracy, to jeszcze szybciej ucieka.
 
Lila myje od dawna już zęby szczoteczką elektryczną i powiem wam że to zbawienny wynalazek...wiadomo ze dziecko samo nie wyszoruje porządnie zebów a niecierpi jak ja lub kto inny pomaga w tym zajęciu więc szczoteczka jest super.nawet jak trzyma w jednym miejscu lub lekko przesuwa to ząbki blyszczą się później jak potrzeba. polecam:)
 
reklama
hej dziewczynki!
juz dawno nie zagladalam:zawstydzona/y:

sebollo myje zabki za pomaca raczek mamy ale jak sobie poczytalam to moze faktycznie zinwestuje w szczoteczke elektryczna:tak:
 
Do góry