reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Hej. Dostałam prace w Tesco, znaczy juz nie na zlecenie, tylko jako pracownik. Dzisiaj byłam u lekarza i jutro juz zanosze papiery. Umowa co prawda na pol etatu na początek, ale z dopełnieniem do całego, wiec mam nadzieje ze będzie ok.

A jutro idę na jeszcze jedną rozmowę, bo dzisiaj dzwonili, zobaczę z ciekawości w czym rzecz :)
Za to dziećmi nie za bardzo. Dla odmiany Roksana chora, straszny kaszel ja meczy. A Rafał dalej nie je w przedszkolu... Panie mówią ze jest mądry, grzeczny, zgłasza się, opowiada itd, ale jakby nie umiał jeść... Grzebie w talerzu, miesza i nic z tego nie wynika... A jak go raz nakarmila z ciekawości to zjadł wszystko... Nie wiem juz jak go przekonać do tego jedzenia w przedszkolu... Ogólnie zawsze był niejadek, ale nie moze nie jeść nic... Ehhh. Poradzcie coś...
 
reklama
CZARNA watpie ze na tle nerwowym bo ja juz od jakiegos dluzszego czasu mam inne zycie,nie denerwuje sie tak jak kiedys ,chyba ze oliwka mnie do szalu doprowadza:confused:,ale watpie ze z nerrwow,chyba jakis wirus itp.

MARTYNKA super ze masz prace Gratulacje.A jesli chodzi o niejedzenie to nie mam pojecia co ci doradzicbo u mnie 2 lubi sobie pojesc,tzn nigdy z tym problemu znimi niemialam.

Ja w nocy zass wymiotowalam i zas biegunke,wzielam juz leki ktorych nie mozna przy karmieniu,Ja juz mam dosc tego bolu brzucha i zaladka .
 
Dorota ty to masz grype jelitowa.... zdrowka ci zycze!! a pokoj dla maluchow jest super!!

Martyna gratuluje nowej pracy!!

Kaka super, ze z Wami wszystko w porzadku a o tej wrednej poloznej szybko zapomnij.... a jak Hania zareagowala na siostrzyczke???


Witam sie z kawka, pogoda u nas do d.... leje i wieje, nasi mlodzi w niedziele wyjezdzaja juz do Polski.

W zeszla niedziele byla imprezka urodzinowa Lenki, bylo 8 dziewczynek, mala byla przeszczesliwa...

Po za tym to ja juz wrocilam do pracy bo czuje sie bardzo dobrze, oczywiscie nic nie dzwigam, Lenke przytulam bez podnoszenia.

Zycze milego dnia!!!
 
ULKA super ze urodzinki Lenki udane i ze Ty czujesz sie dobrze i wrocilas do pracy:tak:.

KAKA jak OLENKA i jak Hania na siostre reaguje? radzisz sobie?karmisz mala piersia? daj znac co u was????

Jestem zyje,wczoraj biegunka tylko 1 wieczorem i dzis w nocy 1 biegunka,pozatym jakby ciut ciut lepiej,zoladek i brzuch nadal obolale,nadal wszystko mi sie tam przelewa,powiem wam ze ja juz mam dosc,chcialabym sobie pojesc,lecze sie sama i jest lepiej oby tylko do przodu i oby mi przeszlo calkowicie.Dzieci odpukac zdrowe,nie zarazily sie odemnie i ogolnie tez sa zdrowe
yes2.gif
.Ja nie wiem czy ja sie nie zarazilam od nich bo alanek tydzien wczesniej przedemna to wymiotowal,pozniej troche biegunki,oliwka doslownie ze 3 biegunki miala a pozniej ja chora,moze to ja od nich zlapalam,Na szczescie oni teraz zdrowi
yes2.gif
.
 
ola.jpgSto lat dla kolejnych 4latków:-)

U nas powoli się wszystko układa. Młoda na razie na samym cycu. W szpitalu i w domu na początku była z 4razy dokarmiana hippem po 20 ml ale już nie muszę szykować mieszanki bo na dzien dzisiejszy cycuś starcza. Widać człowiek dojrzewa z czasem do pewnych spraw bo nie sprawia mi to przykrości jak kiedyś;-) O dziwo mimo karmienia co 2h jestem wmiare wyspana, za to odpuściłam sobie odkładanie Oli na noc do łóżeczka. Spi ze mną. Za to w dzien sypia w kołysce od Czarnej;-)

Hania nieco zazdrosna. Staram się poświecać jej jak najwięcej czasu. Mam nadzieję, ze z dnia na dzien będzie lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Dorotka no to faktycznie to mega jelitówka bo aż jestem w szoku że tak cię trzyma!!!

Martyna gratki za pracę!!!!!!!!!! a z małym nie pomogę:no::no:

Karolka o jaaaa ale słodko jak ja tęsknie ża takim nocnym cycoleniem :rofl2::rofl2::rofl2: a co do zazdrości powiem Ci ze nie do uniknięcia ale mam nadzieję że szybko sie unormuje. Jak tam pierwszy spacerek zaliczony???????
 
KAKA Olenka jest sliczna,mnie sie teskni za takim malenstwem,wiem ze trzeba korzystac poki dziecko jest takie malutkie bo te chwile szybko mina ,Super ze Ola na samym cycu ;-).A Hania normalne ze zazdrosna,minie jej to za jakis czas,A jak Maz z Ola???????

CZARNA ja za nocnym cycoleniem nie tesknie bo mam to do dzis :-p.Za to za takim malenstwem to teskni mi sie strasznie

Ja melduje ze zyjemy,ja nadal z obolalym zoladkiem chodze choc momentami boli coraz mniej,wymiotow itp juz niee ma od kilku dni ale ten zoladek to mnie juz wkurza,jak nie przejdzie to do lekarza sie ze soba przejde bo cos za dlugo to boli.Oliwka dzis calanoc placze i jeczy ma stan podgoraczkowy,temp miedzy 37 a 38,calutka nocco kilkaminut pacze,alanek tez dzis jakis w nocy bardziej niespokojny,oj czuje ze teraz dzieci mi sie rozloza.Mam dosc :angry:
 
Heloł
Kaka Oleńka to istne cudeńko :-), super, że cycolicie, A jak wrażenia przy drugim dziecku? Mniej stresu?

Ja pamiętam, jak położna przyjeżdżała przy Stasiu i powiedziała, że teraz to widzi szczęśliwą mamusię, bo przy Szymonku to byłam kłędkiem nerwów, tak się stresowałam :-D

Dorka, ale cię powaliła jelitówka, maaatko, obyś nie zarażała wirtualne, bo padnę trupem. Dzieci od miesiąca non stop chore, staś na 3 antybiotyku, Szymon na 2. Jutro jedziemy na kontrolę i mam nadzieję usłyszeć dobre wieści, bo inaczej zejdę.
Jestem tak wyczerpana fizycznie i psychicznie, Noce praktycznie wszystkie zarwane, nawet jak wieczorem zasnęły to tylko siedzieliśm i się nasłuchiwaliśmy, który kaszle i który zaczyna się rzucać i bieg do nich. Spaliśmy jedno z małym jedno z dużym.
Dlatego nie wyobrażam sobie piętrowego łóżka, bo kto by do nich właził na piętro ;-)

Czekam z utęsknieniem na chwilę relaksu....

Szymon odwykł od przedszkola, więc jak dostaniemy zielone światło, to będzie afera, że on nie chce....matko, marzę aby wyjechać na inną planetę, choć na jeden dzień :baffled::rofl2:
 
Dorotka takie z ciebie chuherko że nie dziwota ze jeszcze czujesz pozostałosci po jelitówce:tak::tak::tak: jak maluchy????

Wiola a zabierzesz mnie na tą planetę????? ja też marze o chwili spokoju. Mój mały od początku września był raptem 2 tyg w przedszkolu!!!!! u nas jak któreś gorączkuje po prostu ląduje u nas:tak::tak:

a gdzie reszta?????
 
reklama
WANILIA ,CZARNA i ja chce na inna planete choc na momencik:tak:.
WANILIA chyba przez BB nie zarazam hihihihih.wspolczuje u Ciebie tych chorob ale dla pocieszenia dodam ze u mnie wcale nie ma lepiej:-(.
CZARNA ja to zachwile jak przecinak chuda bede bo po wczorajszym dniu gdy cokolwiek zjadlam to po kilku minutach umieralam to doszlam do wniosku ze o samej wodzie chyba chodzic bede wrrrrrrrrrr:cool:.

Pojechalismy wczoraj z oliwka do lekarza,w drodze zauwazylam ze oliwce z prawego uszka puscila sie ropa,Lekarz stwierdzil zapalenie ucha i ze lekko gardlo czerwone ale skierowal nas do laryngologa do szpitala na dyzur i tam oliwka dostala antybiotyk,uszko jej wyczyscili.Po antybiotyku oliwka odrazu inne dziecko
yes2.gif
.Ogolnie prawie caly dzien przelezala w lozku ale widac ze juz 1 dawka antybiotyku postawila ja na nogi,no i dzis noc super sama przespala
yes2.gif
.No nic u nas z oliwka dalszy ciag siedzenia w domu i antybiotykowania sie.Zapomnialam zapytac ale jak myslicie z zapaleniem ucha jak jest cieplutko i ona nie bedzie miala goraczki mozna wyjsc na spacer??????????bo sama nie wiem
cool2.gif
.

Ja dostalam tabletki,na ten moj zoladek,jak nie przejdzie to na gastroskopie musze sie umowic,mialam ja juz 2 razy ,nic przyjemnego
eek.gif
.Tabletka wczoraj na bol pomogla ,za to wczoraj cokolwiek zjadlam lub wypilam a naprawde patrze na to co jem itp to po kilku minutach bylo mi tak niedobrze ze obiad to zwymitowalam,chyba przestane wogole jesc bo na sama mysl ze cos zjem i zaraz brzuch bedzie mnie bolal i silne wzdecia lub mdlosci mam miec to jesc mi sie odechciewa
realmad2.gif
.Nawet wczoraj test ciazowy zrobilam bo takie objawy jak na ciaze,ale ciazy brak
yes2.gif
.
 
Do góry