reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

magdziunia i macie rację, bo moim zdaniem lepiej się dopytać jak coś nas martwi niż później sobie wyrzucać że 'mogłam cośzrobić'

A co do wody mineralnej to ja piję tak ok 1,5 l dziennie ale takiej lekko gazowanej
 
reklama
Ja staram się pić dużo wody niegazowanej - nawet do 3l dziennie.
Mąż się śmieję ze mnie - że ja to smok jestem.
Ale wiem, że tak muszę.
Zanim wyjedzie na 2 tygodnie to poproszę aby zakupił dla mnie większy zapas wody. Bo sama ze sklepu nie przyniosę w zgrzewce.
 
Czarna ona się nieosfoi ja ją znam, uwaza ze sobie zycie zmarnowałam i jest bardzo konserwatywna, ze jak to przed slubem, co ludzie powiedzą:-(pozatym nieakceptuje Mariusza. jak mówiłam rodzicom o ciązy tak tego nieprzyzawałam jak ją, niedawno miała bardzo silny zawał boje sie o nią. od rodziny z mojej strony nikt sie niecieszy i kazdy mnie wytyka wiec niemam wsparcia, naszczescie moja mama juz sie pogodziła z tym i jest ok:tak:
Kurde faktycznie nie wesoło masz. Ale w sumie masz juz swoje lata(tzn pełnoletnia) wiec chyba wiesz co robisz. A z doświadczenia wiem ze jak dzidziuś sie pojawi na tym świecie. Nikt nawet nie piśnie ze jest nie ślubne tak padną z zauroczenia:tak:
Witajcie wieczorowo:-)
Nie odzywałam się dzisiaj cały dzień, bo pół dnia spędziłam w szpitalu:crazy: Miałam wypadek samochodowy...I jak mnie wzięli to musiałam kolejno przejść ginekologa, chirurga, neurologa i ogólnego. Na szczęście dzidziusiowi nic nie jest:tak: Rusza się, serduszko bije tak więc dzięki Bogu.
A debilizm niektórych kierowców nie zna granic! Adapter pasów uratował nasze maleństwo...
Idę odpoczywać, pozdrawiam ciepło.
aż mnie ciary przeszły jak to czytałam. Na szczescie wszytko jest dobrze. Buziam
Madziu ja to wiem i jestem szczesliwa ale wiesz czlowiek glupi to by chcial aby dzidzia na kazdym kroku dawala znac o sobie a tak nie jest niestety :-(
My jako mamy jestesmy przwrazaliwione i sie martwimy a ja jestem na tyle glupia ze mi sie humor pogarsza jak Oliwcia malo kopie a pozniej jak kopie to sie juz lepiej czuje.
Madziu i u ciebie sie dzidzia rozkreci :-)
Dorotko tak to juz jest ze sie zamartwiamy. Ale w słuchiwanie i zamartwianie sie na zapas też zbyt dobrze na nas nie wpływa. Wiadomo nasze dzidzie jak my zcasem maja leniwsze dni:tak:

Boziu udało mi sie przebrnąc przez te kilka stron:-p
I sie tłumacze ze n aprawde nie miałam czasu zasiąść do kompa. Dostała m szwendacza w tylek i praktycznie nie było mnie w domku:-p. Jazdy odwiedzinki potem wyjścia na mecz. Dziś tez od rana jazdna wiec delikatnie powiedziane mam co robić:laugh2: A i jeszcze robiłam iterwencje w mojej spółdzielni bo w naszej pisakownicy brak pisaku i dzieci nie maja jak sie bawić wiez trza było działać:-p
Ale teraz siedze z brzucholem na wierzchu i odpoczywam:-p

Ps zaraz uzupełnie liste. Jakby co dajta znać jak trza coś zmienić lub dopisac;-)
 
Czarna u mnie prosze coreczka OLIWIA wpisac:tak:

A u mnie moja ksiezniczka od kilku minut szaleje i az nie chce mi sie ruszac by podziwiac jak sie rusza i jak kopie ale moj pies piszczy bo chce isc na dwor wiec musze isc
 
Majeczko nio ja mialam przeczucie ze to bedzie dziewczynka i sie spelnilo :tak:.
Spelnil sie test przed terminem @ i tez mam nisko brzuszek ale nie taki maly hihi:-D:-D

Dorotko pewnie jesteś drobną kobietką? Ja raczej mam szerokie biodra-wszystko poszło w boki-moze dlatego brzuszek mniejszy gdzies slyszałam,ze to zalezy od wielkosci miednicy.
Bylam dziś na morfologii ufff jaki upał mało nie upadłam...Wyniki odbiorę w srodę przed wizytą u mojej Ginki:tak: Zaszłyśmy z mama przy okazji do smyka i kupilyśmy cudne skaretki dwie pary-takie grubsze-przesłodkie! Chciałysmy kupic jakies ciuszki-ale wszystkie te materialy były twarde i takie nie mile w dotyku-a niby bawełna;-) mam już (na szczescie) zaufany sklep. Tam bawełna to bawełna na 100% milusia w dotyku-może nie najtansza-ale kilka nowych ubranek trzeba kupic. Chce żeby były dobre jakosciowo i żeby skora maluszka oddychała w tych ubrankach:-) Wieczorkiem pójde zerwać dla siebie truskaweczki-w taka pogodę szybciutko sie dojrzewaja-codziennie zbieram ich sporo i sie objadam-pysia:tak:
Buziam
 
Z tymi ruchami to tak jest, i wierzcie mi czy jest sie mama po stracie czy nie zawsze sie tak samo przezywa.Ja panikuje jak sie za duzo rusza, ale tak samo panikuje jak za malo, oszalec mozna. W ciazy z Zosia ciagle bylam w szpitalu na podtrzymanie i to co sie tam naoogladalam i nasluchalam nikomu nie zycze, potem ciagle panikowalam, az tak bardzo ze moj m. powiedzial ze jedno dziecko mu wystarczy(a zawsze mowil ze chce min 2) bo kolejnej ciazy nie przezyje:-):-):-)Ale coz kazda mama oczekujaca swojego maluszka chcialaby miec zawsze pewnosc ze wszystko jest OK,szybciutko minie nam czas to pazdziernika, a potem ku pociesze zaczna sie inne problemy:-Di wcale nie mniejsze:-):-):-):-)
 
Podpisuje sie pod tym co napisała Magdasf:tak:

Ja tez jestem dziewczyny po stracie i też sie obawiam o dzidzie. I tak naprawde w całej ciązy nie ma bezpiecznego okresu. Zawsze sie mo że coś stać ale to nieznaczy ze za kazdym razem musimy panikować. Trzeba uważać i być czujnym ale przy tym spokojnym. Wiem wiem ze łatwo sie mówi. Ale Ja z doświadczenia wiem ze taki spokój i opanowanie bardzo pomaga.:tak:
 
Przepraszam, ze wpadam jak po ogień ale mam ostatnio mało czasu.

Antuanet, brak mi słów:wściekła/y: Bardzo sie ciesze, ze nic Wam sie nie stało. ]

Dorotko... A NIE MÓWIŁAM!!!!!!!!! Super!!! GRATULUJE:happy:

Nie przeczytalam wszystkich postów bo nie mam kiedy:baffled:
 
Czesc czarna pozdrawiam widze ze bedziesz miala synka!!!!!!!!!!!!11 Super gratuluje z całego serca. Przy moim mozesz wpisac Antos Jeremi. Duzy jest malutki? Bo moj prawie pol kg
 
reklama
Do góry