reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Hmmm gratuluje Kaka dziewuszki Ja to też juz moja Zuźkę bym chciała mieć przysobie i ja przytulić:-)... Mnie to niebyło tydzien czasu bo byłam na mazurach... troche odpoczywałam i prawie 2 kg przez tydz.przytyłam... A dzisiaj od ranaz mama dzemy z truskawek robiłysmy... Normalnie juz siły niemam a jutro na badania krwi rano i glukoze . Moze zdąże jnadrobić zaległości w czytaniu...:zawstydzona/y:
 
Hmmm gratuluje Kaka dziewuszki Ja to też juz moja Zuźkę bym chciała mieć przysobie i ja przytulić:-)... Mnie to niebyło tydzien czasu bo byłam na mazurach... troche odpoczywałam i prawie 2 kg przez tydz.przytyłam... A dzisiaj od ranaz mama dzemy z truskawek robiłysmy... Normalnie juz siły niemam a jutro na badania krwi rano i glukoze . Moze zdąże jnadrobić zaległości w czytaniu...:zawstydzona/y:

Widzę, że coraz wiecej wypoczętych mam wraca:)
Glukoza nie jest taka straszna;-)

ja juz w końcu zmykam do pakowania

Miłego pakowania:)
 
Och ja też chce już tulić malucha.

Andziu nadrobisz zaległości a takie dźemiki to pchotka na zimowe wieczorki do naleśników.
Hihihihi ... chyba jutro znów sobie zrobię :-p:-D

Kaka każda z nas czeka na ten WIELKI DZIEŃ.
Nadejdzie i będziemy szczęśliwe bardzo.
 
magdziunia no dżemiki truskawkowe to jedyne co bedziemy mogły chyba jeśc po październiku jak dzidzie niebedą miały uczulenia bo inne owoce pestkowe odpadaja tak mi mama mówiła....:-(
 
reklama
Do góry