reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Czarna skąd Ty masz tyl energii i czasu?;-) Podziwiam...

Minisia ja bede prac w Jelpie tak jak przy Adasiu, zreszta dopiero niedawno zaczelam prac w zwyklym Vizirze Jego ciuszki bo mial zaraz wysypke pomimo dodatkwego plukania. Ja bym raczej nie zaryzykowala. No a co do plynu do plukania to lekarze raczj odradzaja a jak juz koniecznie chcesz (ja chcialam:-p) to lepiej zainwestowac w Jelpa...

Papatqa :szok: nawet nie wiedzialam ze Twoje mini ZOO jest takie okazale:-D Do tego jednak trzeba miec dusze i powolanie, dla mnie 1 góra 2 pies to by bylo akurat:happy: No ale wtedy musialabym miec wielkie auto, zeby z brygada jezdzic na wakacjeno i dom z duzym podwórkiem:sorry2: Jednak dwojka dzieci narazie mi wystarczy:-p
 
reklama
A ja trochę martwię się o skórę mojego dzidziusia bo ja jestem alergikiem i mąż też miał duże problemy z alergią jako dziecko i lekarz powiedział mi że dziecko też może mieć taką skłonność.
A w szkole rodzenia dostałam próbkę proszku hipoalergicznego dla dzieci więc w tym wypiorę ale późniiej spróbuję w normalnym proszku i będę obserwować czy nic się nie dzieje:tak:
 
Ja tylko napisałam co ja stosuje. Kazda z nas bedzie prała jak uwaza za stosowne. Ja tez dbam o skóre moich dzieci ale skoro zadnej nic nie było sadze ze i tym razem smerfikowi nic nie bedzie:tak:
 
Czarna zazdroszczę ci zdrowej skóry u dzieci, bo ja wiem jak mi dokucza alergia skórna jak tylko zjem coś niedozwolonego. Ale mam nadzieję że tego nasz Bartuś nie odziedziczy po mnie:no:.
 
Nie jestem lekarzem ale allergie chyba nie sa dziedziczne:confused:
Dobra panienki ja juz idu sie pakowac i wybywam.
Minisia napisz mi jak tam M po egz:-p
Miłej soboty i niedzieli kobitki i uważajcie na siebie:-)

Proszę sie o mnie niemartwic bede dopiero jutro:-p:rofl2:
 
A ja nadal czekam na wiesci i z nerwow skubie slonecznika jak szalona:baffled:
Dzwonilam do tescia 30min temu to mowil ze jeszcze go na placu nie ma wiec zadzwonie tak za jakies 10 min.co slychac.Podobno co druga osoba zdaje:baffled:
Kurcze zaraz obstrukcji dostane z nerwow:-pmowie Wam.
Dzieki za odp.o proszkach.Narazie mam probki Loweli a potem tez bede prala w zwyklym i zobacze co sie bedzie dzialo;-)
 
Heh, my juz po obiadku, u mnie rowniez LB :-p:laugh2: Popijam kawkę w dobrym humorze przy małej czekoladzie z orzechami :-p
Natusia, witam po dluzszej przerwie. A wiesz, myslalam wczoraj, kiedy wrocisz... :laugh2:
Minisia, jak Twojemu M. poszlo?
Pisalyscie o praniu ubranek. Ja wypiore je w Vizirze lub Persilu (w zaleznosci, co akurat bedzie w promocji:-p) i Lenor Sensitive. Mojej Malej nie uczulilo, wiec jakby cos sie dzialo, to przejde na proszki dla dzieci.
 
Hej dziewczyny:-Dwitam w sobote
M bedzie gadał z szefem, zeby przyjechac szybciej, ale jak niebedzie nikogo na zastępstwo to lipa:-(miałam okropną noc od 12 do 4 niemogłam zasnąc myślaąłm ze zwariuje a dzidzia brykała:-D:-D:-D Byłam juz w mieście na zakupach jeszcze sprzatanie mi zostało, obiadek zrobiony:tak::tak::tak:ale jestem juz zmęczona i strasznie mi duszno:no::no::no:Czaran podziwiam Cie za tyle energii:tak::tak::tak:
Minisia trzymam kciuki za Twojego M
Blond uważaj na siebie i życze Ci duzo siły na weselu:-):-)
 
reklama
Do góry