reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Chcialam sie was tylko zapytac czy nie wiecie co to moze byc .Bo 2 dni temu wyszla Oliwce ostatnio gorna 3 .Mamy juz 1,2,3,4, wszystki,Dzis krew sie jej lala z zabkow co chwile ale z 2 gornych i Oliwka dzis nie da sobie nawet buzi dotknac.Nie da sobie tam zajzec ,nawet jak myje jej puzke swoja reka to ryczy,wytrzec recznikiem tez sie nie da .Nic i nie wiem co jest brane bo zabki juz ma i dlaczego ja tam tak boli?

Oli spi od 19.30 pospala 40 minut i juz sie co chwile budzi z placzem :-(.
 
reklama
w niedziele robimy sobie odpoczynek od bałaganu:-) bo dziś to łoooooo matko, ale kolejne drzwi zmieniły miejsce jeszcze jutro M powykancza- mam nadzieje, bo folie jeszcze zabezpieczają salon rodziców. Mam nadzieje ze w święta remont będzie już skończony- oczywiście bez ganku bo niewiem czy w tym roku się za niego wezniemy. Młody poszała z babcią.
Dorotko może gdzieś przyłozyła???
Gratki udanych wizyt
co z kaką ???bo brak kopij wklej
 
hej laski
u nas nic nowego stara bieda ;-)

Dorka to ciekawe moze faktycznie tak jak pisze patrycja gdzies sie uderzyla??
a jak teraz???
milej nocki dobranoc
 
Witam sobotnio.
Nocka do 24 byla placzaca .JUZ MIALA dosc .Dalam jej czopka i spala 5 godzin.
Niestety u nas na lozku ,G z nia spal a ja sie wyspalam w drugim pokoju.Wkurza mnie to bo spala juz sama ostatnio a ja z G i takie spanie z mezem dziala duzo a nie rodzice spaicy osobno :-).Obmyslilam ze dzis pojdzie spac do lozka tam u niej w pokoju .Oblozymy ja poduszkami.Na szczescie lozko jest bardzo niziutkie i sie zobaczy jak sie jej bedzie spalo.Moze to tez jest kwestia ze ona chce na lozku a nie w lozeczku.

Narazie ciut lepije z tymi zebami ,zobaczymy jak bedzie w ciagu dnia.Raczej Oli nigdzie nie przylozyla bo bym o tym wiedziala.

G jest dzis w domu .Ale idzie remontowac tam do klubu i jak Oli bedzie sie dobrze czula to moze pozniej pojdziemy tam wszyscy :-).

Milego dnia .

KAKA odezwij sie
 
Czesc Dziewczyny!
Właśnie moja Natalka ma swoja drzemke popołudniową, a ja chciałam dla relaksu sobie Was poczytac ale widze ze nic pustki!:eek:
Szkoda bo relaksuje mnie zawsze czytanie i jestem to na bieżąco, chociaż sie nie udzielam, ale może zacznę.
Dzis ostatki! Zrobiłam dzis pizze i wyszła super, bo dałam na wierzch duzo ciągnącego sie sera. Rano bylismy na spacerku i w barze na kawie tzn. ja capuccino wziełam sobie, Natalia płakała, wiec szybko wyszliśmy i pojechalismy troche na zakupy a potem na chustawce i karuzeli ja pobujalismy...
 
Witam i ja - senna jestem i najchętniej położyłabym się spać.
Ale jeszcze z godzinkę no może dwie - wykąpie małego i nakarmię a później lulu.

Nawet nie mam siły aby dalej pisać - przez tą @ jestem taka osłabiona.
Ech .... :-(
 
MALGORZATKA no to zacznij sie udzielac :-)
KAKA no Twoj post jest powalajacy :-).
MADZIU tule .

Oli nie miala juz goraczki od 2 dni wiec bylam z nia dzis 2 godziny w klubie.Po kapieli teraz ma 38,1 .Oli spi juz w lozku zwyklym w swoim pokoju ,zobaczymy jak sie to jej spodoba :-).
Dobranoc
 
reklama
Hej a co tu tak pusto??????

Acha!!! wszystkie mamy imprezują bo to przecież ostatki:tak::tak:

Ja poimprezowałam we czwartek suuper tak się wyluzować samemu:tak:

A wczoraj jezdziliśmy po sklepach za telewizorkiem bo we czwartek wieczorem nasz staruszek odmówił posłuszeństwa, więc teraz mamy "wypasiony" 47 calowy:-) super jestem bardzo zadowolona.

A od wczoraj moje maleństwo jest chore, ma straszny katar i kaszel i w nocy spałam razem z nią a Karolina poszła do taty bo co chwilę się budziła i popłakiwała, nie bardzo się wyspałam, rano się obudziła z gorączką i cały dzień ją trzyma, teraz się jeszcze bawi ale niedługo ją położe do spania, mam nadzieję że dziś będzie lepsza noc.

Buzka............
 
Do góry