reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

U nas aktywny dzionek od rana. Młoda w przedszkolu, potem UP (jak zwykle ful wypas ofert), zakupki, spacer z psem...a teraz bb i kawka. W planach jeszcze pranko. Młoda sobie pozałatwiała bluzki oskiem z mleczy i mam nadzieje ze mi zejdzie. Na noc zamoczyłam w odplamiaczu.
 
reklama
Hej :)
U nas po roczku, ale nic specjalnego nie robiliśmy, zrobiłam tort i lasagne, posiedzieliśmy z teściami i Patryka rodzeństwem i jakos zleciało :-) Mała dostała od tesciow zamówiony przeze mnie fotelik samochodowy, dodatkowo kase. Boże nie wiem kiedy to zleciało, ale mała ma już roczek.... a dopiero się urodziła... :tak: Co do smoczka to Roksi bierze z reguły tylko do spania, jak twardo zaśnie to go wypluwa, ewentualnie jak jest już zmeczona i marudna to go podyda chwile, w dzień służy jej tylko czasem do zabawy - rzucania, a nie do ssania :-) Z Rafałem było to samo, wiec problemu nie było. Pożegnaliśmy go z dnia na dzień, jak mały miał koło 2 lat i już kumał o co chodzi, powiedziałam że został u cioci i było po sprawie :-)

U nas za to dalej problemy finansowe, Patryk robi teraz fuche i szuka pilnie stałej pracy, bo z ostatniej się zwolnił... Masakra jakas...
 
Ostatnia edycja:
Tak to juz jest z pracą...jak widzę, tą kampanie społeczna mama wraca do pracy to mnie nerw bieże... elastyczne godziny pracy, piii piiiii gdzie?
 
I ja się melduję.
Jutro idziemy na zabieg usunięcia migdałków u Izuni.
Niestety problemy z bezdechami się nasilają.
Nikuś skończył 2 latka.
A u mnie po staremu.
Jestem megazadowolona z pracy.
Mniej z życia osobistego.
Dzieciaczki rozwijają się dobrze i są kochane:)

Pomódlcie się jutro z Izunię.
Strasznie się boję narkozy...
 
Malena jesteśmy z Wami. Tak to już jest ze jak coś idzie gładko to inne się akurat wali... Najlepszego dla Nikusia.
 
elo wezwana dzisiejszym telefonem przez Karolkę melduje się:)))
U nas czas tak szybko zap... ze jestem w szoku weekend minął grillowo remontowo a teraz kisimy sie w domku bo mały od soboty ma ospe ehhhh Remont w 85 % zakończony jeszcze pewne rzeczy doszlifować i niech nam szafe przywiozą i bedzie git:tak::tak::tak::tak::tak:

Kaka mówisz masz jak nie bedziesz miała chetnego na porodówkę ja się piszę:tak::tak: a co tam

Evela ale się Cibie żarty trzymają. Ja już dziwnie reaguje na słowa "Mamo musimy pogadać":-D:-D

Ulka Mi sie wydaje że lepiej jak lekarze tak mówią a później jest miła niespodzianka jak widać takie poprawy niż odwrotnie obiecywać a się nie spełni:tak::tak:

Minisia super gest!!! i miłego szykowania do komunii;-) no i oczywiscie gratki za osiągniecia dzieciaczków aż serce się raduje jak widzi się ich sukcesy

Blondi bliżej niż dalej do końca

Malena i jak Izunia?????

Natusia o jaaaa jaki czas oczekiwania szok:szok::szok::szok:

Martynka Juz ROK lol ale zleciało a dopiero co miałaś sesje z brzuszkiem . SPÓŹNIONE STO LAT DLA ROKSI

ufff lista podpisana
 
reklama
Hej
i ja się odmeldowuję
u nas też po remoncie, tydzień wyjęty z życiorysu, zapitol, pozdzierane łapy, zakwasy nawet w uszach, nerwy zszargane, potem tydzień powrotu do żywych i tyyyyyydzień luuzu na majówkę. W sumie prawie trzy tygodnie urlopu.
Wróciłam do pracy pełna zapału, a tu z 10 szkoleń w tym wyjazdowe na maj zaplanowane :szok::szok::szok:, nie powiem żebym była szczęśliwa, bo gdzie czas na normalną prace???heee???

Stasio znowu ząbkuje, nie śpi po nocach ja warczęęęęę, znowu......., ale dziś miał imieniny babcie i ciocia-niania przyjechałyz prezentami,a Szymon na podsumowanie dnia mówi do mnie" imieniny mieliśmy" :-D:-D:-D:-D, ba no bo i on pare prezentów zgarnął co by mu przykro nie było, że tylko Staś dostaje.

Przedszkole załatwiliśmy, choć od nas z gminy tylko 6 4-latków się załapało no i wszyscy na nas zemszczą, że pewnie po znajomości, hahahahaha, a trzabyło stać w kolejce pierwszym z wnioskiem do przyjęcia jak my!!!!!!! :-p:-p:-p

no i tyla z grubsza, idę spac bo potwórek znów będzie wygibasy robił na łóżku, zamiast spać.

PS znacie coś lepszego na ząbkowanie niż viburcol, ibum, dentinox i szczotka do zębów???? bo ja już wszystko na raz aplikuje i du.pa
 
Do góry