reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Nie wiem czy pamiętacie ten wpis Anulki, pewnie umknął gdzieś Wam po drodze a więc w związku z tym, że Anulka nie ma za bardzo czasu do nas zaglądać zrobiłyśmy podmiankę ;-)

Ewentualne skargi i zażalenia będą rozpatrywane tylko w formie podania A4 + 3 zdjęcia, wysyłane do mnie poleconym priorytetem ;-)
Mi to nie umknęło, ja to pamiętam :-p:-D Zdjęcia też??? :-D Jakby co to wybierz sobie jakieś :-D
A w ogóle to dzień dobry :-p
 
reklama
I ja się witam z poranną kawką :-) Pies wysikany małż w pracy, więc luss i blus :-D
Po za tym u mnie nic sie nie dzieje. Mam tylko mocniejsze parcie na pecherz i czuje sie jakbym miedzy nogami "cos" miala ale to chyba przez to parcie małego :-D
 
Cześć.
Dziewczyny, tak mnie naszło dzisiaj z rana - co myslicie o przekłuwaniu uszu małym dziewczynką ? Moja kumpela chyba juz w 3 m.ż. Małej zafundowała kolczyki i powiem, że slicznie Jej w nich :-) Jakie macie zdanie ? Bedziecie zakładały kolczyki córeczkom ?
 
Cześć.
Dziewczyny, tak mnie naszło dzisiaj z rana - co myslicie o przekłuwaniu uszu małym dziewczynką ? Moja kumpela chyba juz w 3 m.ż. Małej zafundowała kolczyki i powiem, że slicznie Jej w nich :-) Jakie macie zdanie ? Bedziecie zakładały kolczyki córeczkom ?
Moje zdanie jest takie ,że im wcześniej tym lepiej :tak:
 
tricolor - u mnie Milena nie ma w ogóle przekłutych uszu jakoś nie widziałam potrzeby, żeby za niemowlaka uszy jej kłóć :dry: zresztą po co takiemu maleństwu kolczyki - chyba tylko ze względy na widzimisię mamy:dry: może w przyszłym roku się zdecydujemy jak pannie się wspomni, że chce ;-)
 
witam
wpadłam się tylko przywitać i jadę na wizytę:)

Cześć.
Dziewczyny, tak mnie naszło dzisiaj z rana - co myslicie o przekłuwaniu uszu małym dziewczynką ? Moja kumpela chyba juz w 3 m.ż. Małej zafundowała kolczyki i powiem, że slicznie Jej w nich :-) Jakie macie zdanie ? Bedziecie zakładały kolczyki córeczkom ?
co do uszu to ja jestem przeciwna, ja miałam przebite jak miałam 6 lat i okazało się że zbyt wczesne przebicie jest przyczyną problemów z dziurkami w uszach i alergii na kolczyki :( tak wyczytałam w necie ale czy to prawda?
 
Nie no, niemowlakowi to nie :szok: Ale na roczek np dlaczego nie? :happy2: Znam masę takich przykładów ,a małe się później czują jak małe modelki, chodzą i wszystkim pokazują :-D
 
witam przyszle mamusie :) Ja na szczescie z kolczykami nie mam problemu, bo mam syna i teraz 2 bedzie ;-) ale moja bratowa na roczek wlasnie przekuwala malej. Kurcze a mi sie jakies humorki wlanczaja to chyba przez hormony. Jeszcze mam troche czasu a brzuchol juz tak nisko, ze po schodach wyjsc sie nie da normalnie. We wtorek mi gin powiedzial, ze moge w kazdej chwili zaczac rodzic z tego co widzi i chyba to tak dziwnie na mnie wplynelo.
 
I ja się witam z poranną kawką :-) Pies wysikany małż w pracy, więc luss i blus :-D
Po za tym u mnie nic sie nie dzieje. Mam tylko mocniejsze parcie na pecherz i czuje sie jakbym miedzy nogami "cos" miala ale to chyba przez to parcie małego :-D

ja tak mam od kilku tygodni, chodze rozkraczona jak kaczka bo mam wrażenie jakbym główke małej miała już między nogami!

Cześć.
Dziewczyny, tak mnie naszło dzisiaj z rana - co myslicie o przekłuwaniu uszu małym dziewczynką ? Moja kumpela chyba juz w 3 m.ż. Małej zafundowała kolczyki i powiem, że slicznie Jej w nich :-) Jakie macie zdanie ? Bedziecie zakładały kolczyki córeczkom ?

Ja absolutnie jestem na tak. Naszej przekłówaliśmy jak miała 2 i pół roku i to było za późno, bo strasznie to przeżyła (pod względem psychicznym, nie zdrowotnym),a jej mała kuzyneczka miała przekłówane jak miała 6 miesięcy i nawet łezki nie uroniła. Nieświadomośc po prostu. A z tym uczuleniem na kolczyki to też różnie bywa, bo ja np mając 8 lat miałam przekłówane i strasznie długo mi się goiły, ciągle mi się ropiły i do tej pory mam problem, bo np mam uczulenie na złoto, a córze mojej błyskawicznie się zagoiły i nigdy nie było z nimi problemu.
 
reklama
no bo Tricolor napisała o przekuciu uszu w 3 miesiącu życia - jak dla mnie to jednak za szybko i nie potrzebnie :tak:

a przy starszym dziecku trzeba kupić tą maść znieczulającą i iść do kosmetyczki która przebija na 2 pistolety i po sprawie :-)
 
Do góry