reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Hej

Ja jednak coraz bardziej myślę o pożyczeniu, ewentualnie komis jak znajdę coś co mi się podoba. Jeszcze mam czas. Widzę że wiele z nas się zaślubia :) To zdjątek pełno będzie.

Kasia a kiedy do tego lekarza idziesz? Jakbyś poszła na l4 to by ci z dniem porodu musieli wypłacić urlop, więcej kaski by było.

My dzisiaj do kontroli, mały gorączkuje mniej, wieczorami głównie, za to katar z lejącego na gluty se zmienił, jeść nie chce, przy piersi sie denerwuje.. kaszel ma przeokropny, odrywający, mam nadzieję że nie poszło niżej niz gardło. Dziś bym się do pracy spóźniła, domofon mnie obudził. Ale tak to jest jak nocki zarywam przez te chorobę Arka :(
 
heyah
ja dziś mam pracowity dzien bo jutro jadę rano na sklepy a potem do teściów wiec dzis muszę sprzątnąc w domku.

elifit
jeszcze raz zdrówka. Może jak wyzdrowieje to odpoczniesz... a z kim on zostaje kiedy jesteś w pracy?
anek
a nie zostanie dłużej w afganie Twój??
 
Anek, to dobrze ze M juz 'niedlugo' wraca, o ile mozna tak powiedziec;-)

Kasiadz, nie idz na urlop...Pewnie chcesz byc lojalna, wiem cos o tym bo ja zawsze mam wyrzuty w stosunku do pracodawcy, ale niestety to rzadko poplaca, szczegolnie w sytuacji kiedy oni i tak nie zamierzali przedluzyc z Toba umowy...Ja swoja lojalnosc moge w kieszen schowac, mojego stanowiska jak wiecie juz nie ma. Bo szefuncio uwaza, ze sama sie o to prosilam bo poszlam w ciazy na L4 ( w 7 miesiacu tak btw).

Tak jak pisala Elfit, beda musieli Ci przedluzyc okres wyplacania wynagrodzenia. Przemysl to jeszcze:tak:

U nas jest jazda. Z kochanego od 1,5 mc dziecka zrobila sie niezadowolona maruda. Skok jak sie patrzy:-D
Oby przetrwac ;-)
 
hej
ale wam zazdroszczę planów weselnych.....
ja swoją sukienkę wypożyczałam i płaciłam 900zł bo była z kolekcji z poprzedniego sezonu, z bieżącego sezonu kosztowały 1500, a zamawiane z katalogu 2100, więc wybrałam najtańszą opcję;)

co do tego l4 to skłaniam się jednak ku urlopowi, tak naprawdę dopiero wróciłam do pracy i nie chcę znowu w domu siedzieć na l4, ale jeszcze zobacze co lekarz powie:tak:

miłego weekendu...
 
Hej,

u nas niestety zapalenie oskrzeli, tak więc antybiotyk :-(

Ewa z małym raz teściowa, raz mąż bo na czterobrygadówce.
Kasiadz no i ja też tak planuje wypożyczyć, tym bardziej że to co mi się podoba to kosztuje krocie! kochana a możliwości zarobku w domu nie masz żadnego?

Anek dobrze że twój wraca, nasz kuzyn jest w Afganie, pewnie z twoim, Tomek ma na imię, z Rzeszowskiej jednostki, tyle że jego rodzina w PL nie trzyma.
 
elifit kombinowałam nad własnym interesem który nie wymaga dużego nakładu na początek ale nic nie wymyśliłam:( w dzisiejszych czasach trzeba mieć dobry pomysł żeby nie popłynąć ;)



dziewczyny a pamiętacie gdzie się zamawiało darmowe herbatki laktacyjne?
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasia herbapol kochana, trzeba było ankietę wyptełniać. A jakieś artystyczne talenty masz? Może biżuteria? Zajrzyj na bb przy kawie :tak:

A dostaliście paczkę nr 3 z bobovity?

Anek oj nie wiem ale sie dowiem :)


a my już mamy 6 zębów :szok::-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry