reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Ależ jestem zła dziś na siebie. Moja pamięć w ciąży jest strasznie zawodna. Włączyłam farelkę w łazience na chwilę, bo chciałam coś podsuszyć i zapomniałam żeby wyłączyć i tak się grzało kilka godzin. Aż boję się najbliższego rachunku za prąd :-(
 
reklama
aniula ja już 2 razy zostawiłam torebkę, dobrze że u rodziców, a nie np. w sklepie... a wczoraj zapomniałam że kończy się pranie i kisiło się chyba jeszcze godzinę w pralce :errr:
 
Hej dziewczyny :-(

Chciałabym sie cieszyc razem z wami z okazji narodzin dzieciaczków ale nie umiem:zawstydzona/y: dopadła mnie depresja w poniedziałek szoruje do lekarza potwierdzić bądz zaprzeczyc bo to co ostatnimi czasy sie ze mną dzieje to jakaś masakra ... płacze, śmieje sie , krzycze bluzgam rzucam różnymi przedmiotami ...

Z testu który znalazłam w necie wynika ze mam depresje poporodową....

Gratuluje Iwonka synusia.
 
Iwona super gratuluje! doroodny synek, czekamy na foto :D
Iguana no mam nadzieje że to jednak nie depresja :/ 3maj się !!!

zapomniałam dodać że dziś byłam nieźle zakręcona przy sprzątaniu, najpierw spadł mi kwiatek w doniczce z komody, rozsypała się ziemia i liście połamały, a potem wylałam pół płynu do szyb na łóżko, teraz fajnie pachnie :/ mam nadzieje że jak wyschnie to przestanie a jak nie to jakoś będę musiała je wyprać :no:
 
Właśnie wróciliśmy z D ze szpitala, bo byliśmy u mojej położnej. Strasznie się cieszę, bo wychodzi na to, że coś posuwa się do przodu. W czwartek na wizycie u mojej gin nie działo się nic; mały był wysoko, a szyjka długa i żadnego rozwarcia, tylko szyjka lekko miękka. Dziś położna wybadała, że mały jest lekko przyparty (czyli zaczyna się wstawiać), szyjka całkiem miękka i skrócona do 1,5 cm i 1 cm rozwarcia. :-)
 
Czesc kobitki za pierwsza nocka ale tylko na wpol przespana....zdjecie mlodego wstawie jak wroce do.domku bo z telefonu raczej nie potrafie. Carla gdzie sie ukrywasz??? Powodzenia i bez smutnych mysli wszystko musi byc dobrze. A zmienne nastroje zwastuja pewnie porod.....ale sie namadrzylam. Caluski
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc ja tylko na chwile z tel pisze doniesc,ze 18.20:2013 o 10.20 urodzil sie moj synek Jasio,porodd sn,maly wazy 4200g i ma 59cm, omeczylam sie strasznie ale warto bylo:) Mlody jest sliczny i wyglada jak paczek w masle:) jak nic sie nie zmieni jutro wracamy do domuu:)
 
Do góry