reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Cześć dziewczyny :)

Straaasznie dużo piszecie. Ja w ciągu dnia nie mam czasu tu zajrzeć, bo najpierw praca, potem córa....
Co do tycia, to w kg jeszcze nie ma zbytniej róznicy, może jakieś 0,5. W obwodzie talii + 1-2 cm. Wiem, bo chodze na fitness i tam co miesiąc robią na check-upie różne pomiary.
Brzuch mi wystaje, pewnie dlatego, że to już druga ciąża, a w takim przypadku szybciej "wywala" na wierzch.

Buziaki walentynkowe dla wszystkich :*
 
reklama
Witam z rana,
ja od 6.30 na nogach, bo moj syneczek chory...temperatura prawie 39 i marudzi strasznie:-(...na 9 śmigamy do lekarza

Paulinek witaj na forum:)

Co do wagi to u mnie jeszcze bez zmian, choć spodnie jakby troszke się skurczyły:-) z synkiem przytyłam 12 kilo i mam nadzieję, że w tej ciąży nie będzie więcej
 
Hej :)

u mnie bez zmian, przez ostatnie mdłości może schudnę ;) ale brzuś też wystaje, tak jakby wodę zatrzymał i go wyrzuciło. Mam jak w pierwszej ciąży ok 15tc. W pierwszej ciąży pierwsze kilogramy doszły mi po 22tc zobaczymy jak będzie teraz :)

fifronka ale nadal ćwiczysz? uważaj na siebie,bo skoczne ćwiczenia nie są wskazane dla Ciebie jak jesteś w ciąży. troszkę się dowiadywałam,bo miałam teraz robić kurs na instruktora,ale lekarz powiedział aby lepiej sobie odpuscić i na okres ciąży przestawić się na basen, jogę i jakieś spokojne formy fitnessu lub zajęcia dla kobiet w ciąży ew. rowerek, orbitrek
 
Witam z rana :).
A ja już po wczorajszej pierwszej wizycie u lekarza :-). Mam już założoną kartę ciąży i generalnie wszystko na dobrej drodze. :-) Mam jeść ryby, pić jogurt naturalny, łykać magnez i witaminki Matruelle, no i oczywiście kwas foliowy.

Natomiast jeśli chodzi o USG, to mój doktor stoi na stanowisku, że pierwsze nie wcześniej niż w 8 tygodniu. Powiedział, że żeby było to jakkolwiek miarodajne i żeby już coś wniosło, tzn. żeby zobaczyć już zarodek i usłyszeć serduszko - nie ma sensu robić wcześniej. Teraz powiedział, że prawdopodobnie zobaczylibyśmy pęcherzyk i nic więcej.

Poza tym powiedział, żeby nie przesadzać z tym USG bo niby dowodów nie ma że jest to szkodliwe ale on osobiście uważa, że powinno się robić tylko trzy razy przez całą ciążę (oczywiście jeśli wszystko dobrze się rozwija).

Z tym 8 tygodniem, to też wyproszone, bo chciał mnie umówić na połowę marca , czyli 11 tydzień.
 
Witam wszystkie oczekujące kobietki
Nieśmiało dołączam, dziś mam termin spodziewanej, ale test nie daje złudzeń
Będę mamą :-):-):-):-):-):-)
Termin pokazuje mi na 23.10.2013
 
Cześć,
ja w pierwszej ciąży przytyłam 12kg, teraz mam nadzieje ze też bedzie mniej więcej tyle samo :)
co do brzucha oczywiscie spodnie są juz ciasne ale to przez wzdecia. W pierwszej ciąży juz w 12tc bylo widac brzuszek ciążowy więc pewnie teraz tez tak będzie. Szybko rosłam na początku a końcówka raczej brzuch schodził w dół niż rósł :)
 
Cześć dziewczyny;)
jak sie dzis czujecie? Mi zostały 3dni do wizyty i juz sie nie mogę doczekać;)
co do wzdetego brzuszka to ja właśnie dlatego wybrałam leginsy do noszenia bo nie sa jakoś mocno obcisle a sa na tyle elastyczne ze czuje sie w nie swobodnie:)
 
Dzien dobry dziewczynki:)
Widzę ze nie tylko mnie dokuczają WIECZORNE nudnosci- troche bylam zdziwiona ze to wieczorem przylazi bo jakos tak czlowiek ma w głowie zjawisko "porannych mdlosci" zakodowane:p
Moje sa niewielkie poki co - ale sa:)
Co do pryztycia- chyba jeszcze nie przytylam- tak mi sie wydaje ale jakby mi talia troche zniknela....
Na mdlosci pije herbate imbirowa- pomaga:)
wczoraj z mezem wpadlismy na pomysl dokumentacji fotograficznej zmian brzuchowych:) ale bedzimey to robic co tydzien chyba- nie jak neiktorzy co dziennie:)

ps. ja tez chodze w leginsach:D
 
Hej :) u mnie objawy jakoś się zmniejszyły. Czuję tylko takie dziwne uczucie w przełyku jakby zgaga, niestrawność czy coś takiego. Ja też mam 3 dni do wizyty i mam ogromną nadzieję, że zobaczę dzidziusia i serduszko. Miłego dnia dziewczynki :)
 
reklama
ja z pierwszej ciąży mam zdjęcia od 12tc do 38tc :) super pamiątka polecam !!
heh jak patrze na zdjecia z konca ciazy to nie pamietam abym miała tak wielki brzuch :p hihi

oh z chęcią bym pochodziła w leginsach ale ze pracuje jako asystentka prezesa to mi nie wypada o_O
 
Do góry