reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Napewno zobaczysz pecherzyk ciazowy i moze cialko zolte, jesli faktycznie do zaplodnienia doszlo 10-12 d.c to masz szanse na zarodek :-). Pewna jestem ze w 6tc zobaczysz serduszko !
 
Napewno zobaczysz pecherzyk ciazowy i moze cialko zolte, jesli faktycznie do zaplodnienia doszlo 10-12 d.c to masz szanse na zarodek :-). Pewna jestem ze w 6tc zobaczysz serduszko !

:-)
Nie szła bym w tą środę do gin, bo powiem szczerze ze ide na NFZ i nie do kogoś kto będzie mi ciążę prowadził. Do mojej ginki chcę iść właśnie na przyszły tydzień. No ale jakoś mnie tak korci, żeby pójść i a nóż widelec coś zobaczę i dobre wieści usłyszę :-)
Powiedz, u Ciebie czy męża w rodzinie były bliźniaki czy jesteście pionierami? :happy2:
 
Oj wiem , ja tez bylam bardzo niecierpliwa, z tym ze ja na ciaze czekalam prawie 6 lat. U nas w rodzinie nie bylo blizniakow i u meza tez nie, my jestesmy po in-vitro i podali mi 2 zarodki i akurat 2 sie przyjely. Ja ogolnie sie strasznie balam bo mam jak to lekarz stwierdzil 'komorki uszkodzone genetycznie' dlatego z 25 pobranych zaplodnily sie tylko 3 z tego 1 pozniej sie nie podzielila wiec nie bylo sensu podawac tylko 1 i 1 mrozic. Czyli wyszlo na moje bo ja od pocztku chcialam 2:-)
 
Aaaa no to serdecznie gratuluję! :-)
Super, dzieciaczki razem się wychowają i nie będą się nudzić bo zawsze kompan do zabawy będzie :happy2:
Na kiedy masz termin?
 
Na 08.08 ale wiem ze bede rodzic raczej w 34-35tc. Wiec moze uda mi sie urodzic w meza urodziny 01.07 :-). Chociaz 08.08 by mi odpowiadal bo ja urodzona 09.09 ;-)
 
Haha no to datę do porodu masz idealną jeśli chodzi o ten 8.08 :-) No ale tak jak mówisz, będzie wszystko wcześniej.
Ech kurcze, ja już zapomniałam jak to jest szykować wszystko i odliczać. Aby przejść pierwszy trymestr, później już z górki :happy2:
------
coś nie mam szybkiej odpowiedzi
 
No ja juz zaczelam 13 tydzien wiec jestem spokojna, teraz musi byc wszystko dobrze i nie ma innej opcji.:-)
 
reklama
Do góry