reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Ja też jestem bardzo pozytywnie nastawiona i mam nadzieję, że moja Fasoleczka będzie się prawidłowo rozwijać:-D Chociaż u mnie to dopiero początek 5 tygodnia więc długa droga przed nami.
 
Witajcie ! ja również staram się o dziecko prawie 1.5 roku .Przez ostatnie 3 miesiące brałam tabletki anty w celu uregulowania cyklu. 30.12.2013 miałam początek ostatniej miesiączki i postanowiłam odstawić tabletki .Dzisiaj mija równo 28 dni . Okresu nie mam ,nic mnie nie boli ale za to mam straszny apetyt i lekki bol piersi po bokach. Czy mogę już zrobić test z moczu ? Bardzo pragniemy tego dziecka ,proszę o radę . Pozdrawiam Etna
 
Ja z kolei jestem pełna obaw. Nie potrafię wyciszyć tych martwiących mnie myśli.
Dziś mam 35 dzień cyklu. Powtórzyłam betę - dziś 1244 mIU/ml - czyli wygląda na wzrost 165% co dwa dni. Progesteron 23,42 ng/ml - ciutkę spadł, ale to ładny wynik.
W poprzednich dwóch ciążach nie miałam takiego kłucia w okolicy jajników, a teraz od paru godzin czuję co jakiś czas tak jakby kłucie szczególnie po prawej stronie w okolicy jajnika czy poniżej. Jakby mnie bolało po obu stronach, to bym się raczej nie martwiła. Czy Wy też coś takiego czujecie? Może to więzadła już się powoli rozciągają? Nie chcę myśleć o tej złej opcji.

Etna - no pewnie! Rób teściora już!
 
tak sobie patrzyłam na stronę główną forum ,a to już październikówki widzę ;D i znajome nicki gratulacje dziewczyny ;)
Cyntia - trzymam mocno kciuki , kochana nie martw się ( łatwo powiedzieć ) każda kobieta jest inna ,ale ja jako mama jednego Aniołka też się bałam tych kłóć i dziwnych bóli tym bardziej ,że mnie nic nie bolało poprzednio i było to dla mnie nowe, te bóle po prawej stronie nie muszą świadczyć o czymś złym ja miałam też po prawo jakby kolka , kłucia i pobolewania , potem po obu stronach , no i ten ból jak na @ mnie przerażał i bóle w krzyżu od samego początku , wsłuchiwałam się w siebie jak mnie piersi przestawały boleć to czułam strach , ale odpukać jest wszystko dobrze i mam nadzieję ,że tak pozostanie , obecnie też czasem coś zakuje , albo pobolewa kilka godzin ,ale to już inne bóle i nie skupiam się na nich , życzę wszystkim bez problemowej ciąży i szczęśliwego finału , bo każda z nas o tym marzy , ja czekałam na to 6 lat i wiadomo jak to po stracie , człowiek się obawia i zastanawia co brać za normę ,a co nie ,ale trochę już łapię jakie bóle groźne jakie nie , nie przestraszcie się dolegliwości jelitowych ja miałam coś jak skurcze ,a to były jelita , no i wzdęcia przynajmniej u mnie dają popalić , mdłości ustały to wzdęcia są , kłucia mogą być również od jelit.
 
Okey jutro rano będę testować .Czy na tym etapie miałyście jakieś objawy?Zawsze mnie zastanawiało czy kobieta w tak wczesnym etapie będzie potrafią dostrzec że coś się zmienia .:-)Cyntia trzymam za Cb kciuki i za fasolkę;-)
 
Kobietka - Kochana, dziękuję za ciepłe słowa :* Czuję, że mnie rozumiesz :-) Pamiętam o Tobie i podglądam czasem co u Ciebie i innych zaciazonych staraczek z 2013 roku. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i maluszka!

Etna - to daj koniecznie znać z samego rana! Kciuki za dwie kreski!

Każda ciąża jest inna! W październiku od początku miałam poranne mdłości, a teraz póki co mam spokój :-D
 
Ostatnia edycja:
Cyntia - dzięki kochana ;) jak by co to pisz na priv , ja miałam na początku jeszcze beżowy śluz i już się bałam ,że coś się zaczyna dziać niedobrego ,ale dostałam luteinę i jest ok i oby tak pozostało , a jakby co to pisz śmiało ;)
 
Witajcie :happy2:

etna
jak tam test??

Cyntia, myślę, że mało jest tu kobitek które nie wsłu****ą się w swój organizm i nie boja się przeróżnych ukłuć, ścisków i boleści :tak:Oby minął nam pierwszy trymestr i to jak najszybciej :-)

kobietko, na kiedy masz termin?
---------
Przydałoby się aby nasz temat też "zawisł" u góry i można by było dodawać różne tematy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry