reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Witam. Cz mogłabym dołączyć się do wątku? dzsiaj zrobilam 3 testy i wyszly liche 2 kreski ale na kazdym hmmm
 
reklama
Super, że dołączają kolejne kobietki!

Ja dziś robię betę znowu. Wczorajsza mnie zaniepokoiła, ale może niepotrzebnie. Ciekawe co dziś beta pokaże. Brudzenie mam dalej. Kolor beżowy jest coraz ciemniejszy. Oby to od tej durnej torbieli.
 
Cześć dziewczyny :-)
Fajnie, ze jest nas coraz więcej :tak:
Cyntia, trzymam kciukasy zeby było wszystko dobrze! Też tak uważam, ze to ta torbiel tak "brudzi". Ale nie dziwie Ci się z tą betą, tez bym pewnie zrobiła. Czasami trzeba dmuchac na zimne :tak:
 
Cyntia, trzymam kciuki aby to faktycznie torbiel była powodem plamienia - pewnie tak jest. Robisz betę codziennie?
 
Nie. Robiłam po teście, powtórzyłam, by się upewnić czy rośnie prawidłowo. I teraz, po tych plamieniach zrobiłam wczoraj. Dziś powtarzam.
W październiku gdybym po wystąpieniu krwawienia nie zrobiła bety, to bym pewno jakiś czas żyła w nieświadomości. Wolę wiedzieć na czym stoję wcześniej niż później. Wynik dzisiejszej bety będzie za godzinę/dwie.
 
Ale skoro robiłaś wczoraj, to następną powinnaś zrobic jutro, bo najważniejszy jest przyrost po 48h.
Tak czy siak, niech rośnie ładnie ;-)
 
I pewnie tak bym zrobiła, tylko jutro jest sobota. Mogłabym zrobić dopiero w poniedziałek. Wcześniej beta rosła mi bardzo szybko, bo 165% w 2 dni. Wczorajsza beta pokazała wzrost 65% co 2 dni. Czyli tempo zwolniło. Po 2 poronieniach nie chce mi się bawić w złudzenia, a weekend to dla mnie za długo.

Dam znać jak będzie wynik.
 
Witam wszytskie przyszłe październikowe mamusie :)) U nas dwa testy pozytywne . 5 tydz. termin wg OM ok. 5 października. We wtorek na usg ciałko żółte ewidentnie ciążowe i powiększone endometrium ale nic konkretnego -wczesna ciąża. Plamiłam delikatnie przez dwa dni ale wg lekarza to mogły być plamienia implantacyjne. Teraz żadnych plamień tylko podbrzusze pobolewa jak przy miesiące ale to ponoć normalne bo macicia sie powiększa. Na następne usg idziemy 6 - go i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :) Sobie i Wam tego życzę :D Pozdrawiam
 
Robi się Nas tutaj już naprawdę sporo:) Super!
Witam wszystkie nowo przybyłe mamusie:)
Cyntia85 trzymam kciuki za okrucha - oby przyspieszył i rósł zdrowo!!
Dorota.D ja też plamiłam. 4 dni. lekarz stwierdził, że to normalne i nie ma się co martwić.
Następną wizytę mam 10 lutego i już nie mogę się doczekać zwłaszcza, że na poprzednim nie było zbyt wiele widać!:-)
 
reklama
Do góry