reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cześć Październikowe Mamy!
Chciałabym dołączyć do wątku szczęśliwych ciężarówek. Choć to dopiero sam początek (jutro zaczynam 5 tydzień) widziałam 2 kreski a nawet 4:p, byłam u mojego lekarza i jak na razie, nie zapeszając, wszystko idzie ok i prawdopodobnie mój termin przypadnie na początek października. Lekarz mi jeszcze terminu nie wyznaczył bo chce być ostrożny i musi nas zobaczyć z kompletem badań i troszkę później:/ Ale mimo to ja czuję, że będzie dobrze!! To nasza druga dzidzia - mamy już 3,5 letnią córeczkę. Trzymam kciuki za wszystkie mamusie i na sam początek składam życzenia spokojnej ciąży!:-)
 
reklama
Cyntia życzę Ci dużo spokoju, leż i odpoczywaj. Wszystko będzie dobrze! Pracą się nie przejmuj, teraz Ty i Maleństwo jesteście najważniejsi!

Marrrtini - witaj w naszym gronie! Fajnie, że dołączyłaś! Ja również zostanę mamą po raz drugi, mój synek Piotruś ma 4 lata i 2 miesiące. Nie byłam jeszcze u lekarza, wizytę mam wyznaczoną na 6 lutego myślę, że wszystko będzie dobrze :-)
Spokojnej ciąży!
 
Cześć dziewczyny!
Byłam wczoraj u lekarza, jest pęcherzyk i ciałko żółte, wszystko na swoim miejscu :-) Dostałam komplet badań na początek i właśnie dzisiaj byłam robić. Wizyte mam 19.02 i do tego czasu chyba jajo zniose :-p

Cyntia co u Ciebie?

marrrtini witaj :-)

Macie dziewczyny już jakieś ciążowe dolegliwości??
 
Cześć!
agamemnon super, że wszystko w porządku:-)

Z ciążowych dolegliwości jak na razie mam to, że zasypiam na stojąco gdzie popadnie:-D plus jakaś zgaga po wszystkim co zjem i lekkie mdłości. Jak dla mnie może tak zostać. Z poprzednim dzieckiem nie wiedziałam czy jeszcze żyję czy już nie:/;-)
 
A u mnie lekki ból piersi, skurcze i ciągnięcie w brzuchu. Senna i zmęczona byłam przed testem, potem mocno zwolniłam, trochę się obijam, więc jest lepiej. A, i przed chwilą koleżanka poczęstowała mnie krówką, zawsze bardzo lubiłam te cukierki, a teraz wydała mi się obrzydliwa i musiałam ją dyskretnie wypluć.
 
Witam wszystkie mamuski!
Jestem tu nowa :) Ale chetnie do was dołacze. W poniedziałek zobaczylam 2 kreseczki i w tej chwili radosc miesza sie ze strachem, poniewaz w grudniu poronilam w 7 tygodniu. Mam juz corcie ktora ma prawie 6 lat. Jestem pelna nadzieji ze teraz juz wszystko bedzie ok! :))
 
Witaj marrika29. Musimy mieć nadzieję, z tego co widzę wiele z nas jest po przejściach. Będziemy mogły lepiej się wspierać ;-)
 
Oj wiele niestety :( Wsrod moich znajomych to niestety wlasnie najwiecej przypadkow ze te drugie ciaze konczyly sie poronieniami, ale na szczescie kazda z nich potem szczesliwie zachodzila w ciaze i wszystko dobrze sie konczylo :))
 
Hej,
ja prawdopodobnie też będę październikową mamą, co potwierdził test i beta. Jak widac po suwaczkach, mam już córkę, a jest to moja trzecia ciąża. O drugie dziecko staraliśmy się dwa miesiące. Byłam już u gina, ale na usg idę dopiero we wtorek.

Co do ciążowych dolegliwości, to tylko czasem robi mi się słabo. Męczyłam się z tym i w poprzedniej ciąży, ale zaczęło się dużo później, jak już miałam spory brzuch i kilka kg na plusie.
 
reklama
Cześć dziewczyny, jeżeli pozwolicie chciałam dołączyć do grona październikowych mamusiek. Na razie nieśmiało bo to moja pierwsza "przygoda" z ciążą i chętnie pod czytam rady bardziej doświadczonych koleżanek. Nie ukrywam, że trochę się boje ale moja radość była ogromna kiedy zobaczyłam te dwie kreseczki ;)
 
Do góry