mroczko218
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 23 Lipiec 2014
- Postów
- 327
Slonko12 witaj ale wszystko ok chyba co ?
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<
;-) jak nie po dobroci to Cię wkurzy tak, że szybko wypchasz żeby jej nawtykać
). Chyba jakieś muesli błyskawiczne sobie zrobię, co to tylko wystarczy wrzątkiem zalać, może jakieś bułeczki sobie upiekę, w ostateczności pieczywo kukurydziane, baban/jabłko.