reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Melduje się ze jestem! A raczej jesteśmy! trochę strachu, trochę badań i juz w domu. Dziękuję Tekila za pamięć i odrazu przepraszam za ciszę ale sama nie wiedziałam co i jak :)

Beatka co za strój!!! BOMBA! Prześliczny, ja chyba musze zacząć walczyć z cellulitem bo nagle w DWA msc. się go dorobilam nawet na lydkach... o_O
 
reklama
Dziewczyny ja chyba z tym bólem kości ogonowej to chyba do porodu to nie dam rady masakra czy da sie jakoś złagodzic taki ból? Dzis byłam z cora na dni sportu u nas w szkole troche sie nachodziłam i teraz nie moge lezec bo tak boli .A jak mnie opaliło masakra buzia to strasznie piecze , czy w ciaży mozna uzywac balsamow ochronnych z filtrami mysle o takich dla dzieci?
 
Agica w h&m kupilam ten stroj to sobie zobacz:)
Ja wlasnie wrocilam z prawie trzy godzinnego spaceru i padam karuzele przyjechaly itd wiec poszlismy z kuzynem i dziecmi nawet bylam w palacu luster czy cos :D
 
Pola co sie działo??

Świstak w pierwszej ciazy miałam takie bóle kości ogonowej ze nie mogłam ma tyłku usiąść i albo siedziałam na boku albo jakoś z pupa w powietrzu.
Możesz a nawet powinnaś używać kremu z filtrem.

Żon mi chyba sprzedał trochę wirusa bo opadłam z sił. Cały dzien siedzę i obiecuje sobie ze cos zrobie a dzieci robia coraz większy bałagan. Apetytu tez nie mam Heh


Link do: Słodka Malina
Link do: Handmadebypati
 
Dzieki jutro musze zakupic jakis krem z filtrem. Poziomki siedzieć moge najgorzej jest jak chcę sie położyć na zadnym boku niemoge ani na plecach masakra
 
Betka strój super ale ja jakos wstydziłabym sie teraz wyskoczyc w stroju kąpielowym czuje sie jak słonica wszedzie mnie za duzo :no2:
 
reklama
Do góry