reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Dziś bez cc. Usg wyszło ok. Niby dzieci ważą ok 2100 ale tydzień temu było 2030 i 1700 także dla mnie określanie wagi w tym tygodniu to jak wróżenie z fusów :/ na zwrócenie uwagi ze coś te wagi noe tak usłyszałam ze +/- 380g. :/
Jutro znów badania i znów na czczo do obchodu czu juz cc czy kolejny dzień. Także musze się przyzwyczaic ze tak to będzie wyglądać teraz.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kamila oby po pierwsze mogli coś sensownego Tobie powiedzieć a po drugie obyś jednak jeszcze kilka dni wytrzymała o ile to nie zagraża dzieciom :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Betka, Ty zapytaj tych co spadly 15 kg ile przytyly przez ciaze...
Ja przytylam 30 kg i 13 minus mialam zaraz po porodzie. 10 spadlam 2 lata po porodzie bo sie ogarnelam pozno i reszta zostala :(
 
U mnie np się woda na koniec zatrzymywał teraz widzę jest to samo... w 1 ciąży do 7 miesiąca 4 kg a pozostałe 8 w ostatni trymestr m.. wydaje mi się ze dlatego mi tak szybko spadło ...


 
Ja w sumie od 20tc zaczęłam przybierać na wadze, jestem w 33tc i mam ok 8,5kg więcej niż przed :-) pewnie jeszcze z 5kg przyjdzie ale myślę, że to zupełnie w normie :-) nie widzę tych kg na ciele poza brzuchem , który w sumie niestety zamiast minimalnej warstwy tłuszczyku ma samą skórę :-\ co jak mi wyjaśniła moja gin jest powodem tego, że mam tak napięta skórę i tak mnie boli jak mały się wypycha bo jeszcze bardziej mi ją naciąga :-\

Właśnie skończyłam odkurzać i uff musiałam się położyć, plecy dały znać no i trochę brzuch ;-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś bez cc. Usg wyszło ok. Niby dzieci ważą ok 2100 ale tydzień temu było 2030 i 1700 także dla mnie określanie wagi w tym tygodniu to jak wróżenie z fusów :/ na zwrócenie uwagi ze coś te wagi noe tak usłyszałam ze +/- 380g. :/
Jutro znów badania i znów na czczo do obchodu czu juz cc czy kolejny dzień. Także musze się przyzwyczaic ze tak to będzie wyglądać teraz.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymaj się Kamila. Wierzę, że wszystko będzie dobrze:)
 
reklama
Do góry