reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
jak jej smakuje to sobie zjada i zasypia pewnie :) smakoszka z niej ciekawe jak bys zjadla cos niestandardowego jak by zareagowała, teraz u malucha chyba kształtują sie kubki smakowe wiec ja staram się jesc wszystkiego po trochu, nawet wczoraj robiłam krem ze szpinaku i selera naciowego aby w przyszlosci nie miec problemow żywieniowych, może poskutkuje :). dziś na śniadanko chlebek dyniowy z dżemem śliwkowym a do tego dwa soczyste jabłuszka aby małego pobudzić cukrem z owoców

O jakie dobre jedzonko;) wiesz ja też staram się jeść różne rzeczy, ale ona reaguje jak chce. Czasami w ogóle nie ruszają ją słodycze, wcześniej jak wypiłam czasami wodę z cytryną to słakała bardzo a teraz to jak jej się podoba. jest jakaś kompletnie niestandardowa aż się zaczynamy martwić.
 
Kamila trzymam kciuki.:)
Dzidzia moja też ostatnio dziwna rusza się jak jej siė chce imteż sie czasami martwie. Al3 jestem przeszczesliwa jak kopnie aż tak mocno,że zaboli :biggrin2:
 
Kamile pewnie już szykują, trzymam kciuki

ja po przeprasowaniu otulaczy idę na drzemkę na balkonie piękne słonce wiec trochę witaminy D do organizmu się dostanie:-) :)
 
reklama
O jakie dobre jedzonko;) wiesz ja też staram się jeść różne rzeczy, ale ona reaguje jak chce. Czasami w ogóle nie ruszają ją słodycze, wcześniej jak wypiłam czasami wodę z cytryną to słakała bardzo a teraz to jak jej się podoba. jest jakaś kompletnie niestandardowa aż się zaczynamy martwić.


mój po jabłkach zrobił mi taka rewolucje wiec drugie zostawiam na popołudnie, bo mi do końca pępek wypchnie wiercipeta jedna :-p
 
Do góry