reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ej ale jak Wy szukacie tych koszul ? Ja swoje kupiłam za około 50 zł sztuka i są ładne, tylko no ciut szersze , trudno. Nie mają misiów i żyrafek, po to bym mogła czuć się jak człowiek.
A staniki. Na start warto kupić takie zwykłe , bo bez fiszbin. A jak laktacja się ustabilizuje, to jest masa ładnych biustonoszy do karmienia. Karmiłam 2 lata, kilka staników przerobiłam ;)

Joani :D kurde musze przemyśleć te pończochy ;)

A dziewczyny uwierzcie lub nie, ale podczas porodu czy po przy trudach laktacji możecie mieć w nosie w co jesteście ubrane ;) ja np. Siedziałam z poranionymi brodawkami na wierzchu. Ale oczywiście warto zadbać o te szczegóły , by nas bardziej nie pogrążyły.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale ja nie neguje tego, ze ktoś chce ładnie wyglądać, bo sama o to dbam. Nie wiem tylko czego można oczekiwać po koszulach do karmienia, są po prostu szersze, żeby brzuch wszedł i jakoś nie ubolewam nad tym. Same piszecie, ze sa tez ładne ale drogie, no coś kosztem czegoś. Jak ktoś ma się złe czuć, to sobie taka kupi i tyle.

Dla mnie tez nie istnieje cis takiego, ze jestem matka, to już fryzjer odpada, kosmetyczka tez, bo mam małe dziecko.... Żyjemy dalej, męża tez mamy dalej i o niego czy siebie dalej powinnismy dbać, mimo zmęczenia i niewyspania.

Kamila, gratuluje jeszcze raz, rośnijcie zdrowo.


eNortjKzUjIyMjU1MFOyBlwwFXoC0Q,,37.png


1usa3e5eqna1rleq.png

iPad
 
Dziewczyny z tym spaniem naprawdę można się przyzwyczaić, ja od już chyba miesiąca (poza jedną nocą) wcale nie śpię, zasypiam 7-8 i śpię do 11 i już się przyzwyczaić zdążyłam :-) Zresztą od marca to jak wiecie ja prawie w ogóle nie sypiam w nocy :-) trzeba tylko się niestety przestawić na inne pory, no trudno :-(

Ja właśnie z działki wróciłam i ledwo dycham, była u mnie przyjaciółka z 8ms bliźniakami i pojechałam na działkę, żeby jej było wygodniej i teraz leżę w domu pod wentylatorem :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila mi to nie spanie zaczelo sie gdzies w polowie drugiego trymestru ale od jakiegos czasu tylko sie pogorszylo..raz na kilka dni spie tak dosc ze moge nazwac to w miare przespana noca, tylko i tak wstaje wiadomo do toalety..
Ty to juz sie zdazylas przyzwyczaic a ja jestem nie do zycia jak chociaz tych 6 h nie przespie w ciagu calej nocy,synek nadchodzi wielkimi krokami to chyba tez juz musze przywyknac:)
 
reklama
Beatka chyba też właśnie natura przygotowuje do tych nocy z dzieckiem :-)


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Taaa a moja kolezanka ktora urodzila w czerwcu Wyspij sie Beata bo potem praca 24h na dobę:) tylko,ze to sie nie da.

Męza wyslalam dzis po pampersy kupil paake wielka tatus ale jaki zadowolony z siebie haha
Tylko ze zdjecie w necie pokazalam mu jakie ma kupic zeby nie bylo:D
 
Do góry