reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Wielkie gratki dla Kani wreszcie się doczekała Gabryni !!! żeby się zdrowo chowała iz siostra dogadywała.A jak juz wrócisz do nas na forum to pisz jak było czy nie bolało tak bardzo jak się bałaś i jak pierwsze wrażenia! i jak się czujesz?
 
reklama
Kaniu jeszcze raz gratuluje-Gabrysia jest prześliczna:-):-)
 

Załączniki

  • beznazwy.png
    beznazwy.png
    23,7 KB · Wyświetleń: 26
Kaniulka Gratuluje!!!!! Witamy Gabrysie na swiecie i dla Ciebie ogromne buziaki!!!
Przy okazji pozdrawiam wszystkie mamy,u mnie czasu na wszystko jak na lekarstwo ,Tymek sie rwie do chodzenia i za nic nie chce juz lezec ,najlepiej mu sie wstaje w najmniej odpowiednich miejscach wiec wiecie...
;-):-p
 
a więc tu też oficjalnie w imieniu naszej trójki Ł. powitam Gabrysię:-):-):-)
MD004631.jpg

Kaniuś, czekamy na wrażenia z pierwszych chwil Waszego nowego życia:-)trzymaj się twardzielko!!!:***


ps. moja paczka trafi najprawdopodobniej do Koluszek, gdzie pozostanie na wieki wieków, natomiast paczka któą ja otrzymałam jest UWAGA w Komornikach!!! niezła sztuka że w bilokację potrafi się bawić, co? burdel na tej poczcie jak wszędzie indziej:angry:
ehhh, kolejna kruszynka w naszym gronie, aż mi się łzawo robi...:zawstydzona/y: to która następna?:-p
 
witam witam

Kaniu wszystkiego naj naj naj dla Ciebie i dla Gabrysi.
CC nie jest takie złe tylko trzeba opanować wstawanie :-D

A ja zabiegana bo jak nie imprezuje na imprezach pożegnalnych w pracy no i pracuje ciężko nad ciasnym ale własnym M. Pochwale się mam nadzieje za tydzień a narazie nie zapeszam ;-).
 
WIEEEELKIE GRATULACJE KANIULKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GABRYSIA WITAJ NA SWIECIE!!!!!!!

a u nas chorowitkowo. mnie zbiera od 2 dni ale sie nie daje a leane zaczela mi kichac i kaszlec... wrrrrrr
 
reklama
Do góry