reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

a ja w nocy nie spalam.. nie dalo mi rady... katar i kaszel taki masakryczny ze myslalam ze bede wymiotowac...
poszlam do pracy ale jak mnie dyro zobaczyl to sam zapytal czy chce isc do domu. zadzwonilam z pracy do lekarza bo chyba mam zapalenie oskrzeli takie ze masakra.... niech mi dadza chorobowe do konca tygodnia to odpoczne troche. Leane u niani. jutro bedzie ze mna w domu. w czwartek do niani pojdzie to tez dychne troche w razie wolnego.

BETI co do truskawek to mam kilo do obrobienia:))))) mniam:)
 
reklama
Witam się przeciągiem.
My na 8.30 poszliśmy na zastrzyk drugi mamy na 15.Kamil zasnął ja poszykowałam na obiad.Zrobiłam schabowe i obrałam ziemniaki, pózniej po smażę je i ugotuje ziemniaki aby świeże było.
 
witam wieczornie. no wiec bylam u lekarza. grypsko jak nic. plucami pluje i zdycham ale antybiotyku nie dala mi. chorobwe do konca tygodnia:))))))))))) to mi sie spodobalo najbardziej. moja mama przyszla na wsparcie do mnie odebrala mloda od niani i potem sie bawily a ja zdychalam nak anapie jak wywloka.... w pewnym momencie Leane sie uspokoila w zabawie i skupiona siadla w kacie. moja mama " Leane na nocnik?" a ona" tak" no i zrobila siku a moja mama zartobliwie " i co ?? zesralas sie tez??" a mloda sie smieje. potem ja ubrala i bawily sie dalej i moja mama poszla do wc. Leane wpada z hukiem do wc i haslo " SPIPALAS SIE BABACIA??" moja mama prawie padla:)))
pozniej jak moja mama poszla to nie mialam sily na nic i Leane z ksiazeczkami chodzila do mnie ale ja je ledwo widzialam te ksiazeczki. pozniej poszla kopac pilke do pokoju. a ja.... uspilam sie jak glupia!!!!! od 18.30 do 19.10 spalam jak zabita, dziecko na cymbalkach mi gralo kolo uszu a ja NIC!!! maz w pracy byl jeszcze. jak sie ocknelam to pierwsze co to sprawdzalam czy dziecko cale i czy dom caly. stracha mialam jak nie wiem. nie wiem kiedy zasnelam.. po prostu nie wiem.

lekarka kazala mi przerwac diete i jesc porzadnie bo mowi ze jestem cholernie oslabiona... taaaa... przerwalam diete. wciagnelam 750gram truskawek i na jutro mam jeszcze pol kilo. jakie slodziutkie!!!!

jutro mama przyjdzie bawic sie z Leane bo ja nie mam sily gonic sie kopac pilki itp a mloda z domu boisko se robi....
 
Dziula na grype niema antybiotyku antybiotyk jest na powikłania pogrypowe tak mi lekarz powiedzial jak miałam grype.
A Amelka dostała klabax bo dziś jak bylyśmy u lekarza to stwierdziła żeby zrobić posiew z gardła to po kilku minutach były wyniki i coś jakieś bakterie wyszły nie pamietam jakie bo to po łacinie ale jest antybiotyk ładnie go przyjmuje osłonkę tyż.
Basia a jak sprawa z @ bo nie doczytałam i jak Kamilek reaguje na leki?

Ja już się rozliczylam znaczy sasiadka mnie rozliczyła bo ona pracuje w urzedzie skarbowym tylko nie tym co ja się rozliczam ale już pól sukcesu teraz tam jechac i złożyć im w zębach pity, ale spoko jade jednym autobusem miesjkim i wracam jednym a bilety mnie kosztują 8.80...chyba poczekam aż rodzice sie rozliczą i pojade z ojcem samochodem bo pewnie taniej wyjdzie
 
no ja niby oskrzela mam czyste i pluca ale z drugiej manki to mam tak mokry kaszel ze juz nie moge wyrobic.... az mi klate rozrywa.... jak mowilam lekarce o fervexie czy moge brac to mowi ze to syf ktory robic duzo szkody dla organizmu.... juz sama nie wiem co najlepsze... mam przecwbolowe i przeciwgoraczkowe leki i syrop.
 
nic mi to nie mowi.... chyba nie mamy bo bym to pewnie gdzies widziala... pierun wie ale na 99% nie mamy.
 
Ale jak bedziesz miała okazje być w aptece to sprawdz bo nie tylko mi pomagal zawsze mozna sprawdzic a oni maja L i wiece numerkow bo to na rozne choroby.
a ja zaraz musze podac spiacemu dziecku antybiotyk
 
Witam.My po kolejnym zastrzyku o 15 następny.
Lekarz badał Kamila i mówi że gardło nadal żle wygląda.

Agusinka @ dostałam i miałam dwa dni:dry: a Kamil w sumie ładnie chodzi na zastrzyki ale płacze gdy już go rozbieram jednak szybko mija mu to i się uspokaja.Tłumaczę mu że musi brać bo jest chory.
Zdrówka dla Amelki:tak: Jak reaguje na Klebax bo on ohydny i Kamil go zawsze zwymiotował jak kiedyś miał go więc teraz wolę zastrzyki.Pocierpi ale nie zwymiotuje.

Dziulka zdrówka życzę:tak:

Zmykam obiad robić a dziś fasolka po bretońsku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Basia wporządku jest dobrze go przyjmuje nie ma żadnych wymiotów czy biegunek po tym leku a nawet muszę ją namawiać żeby go popiła chociaż lyczkiem wody bo na ząbkach i języku zostaje jej tłumacze to wtedy popije a tak to ona nawet tranu by nie popijała.

Dziewczyny ja się pytam was gdzie się podziałyście??? wracać mi tu migusiem bo jak nie to się zdenerwuje!!!
 
Do góry