reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Hej.
Piszę tylko, że u mnie dobrze, Smutno mi,że jednak forum się nie bardzo reaktywowało( bymajmniej nie na otwartym wątku). Myślałam,że będzie nas tu więcej, będzie można pogadać. Dlatego od czasu do czasu będę się pojawiać, aby sprawdzać, czy Baska urodziła. A jak ktoś będzie chciał ze mną pogadać, to mnie znajdzie.
Pozdrawiam was serdecznie

Baśka trzymam kciuki! Rozpakuj się odpowiednio szybko i utul w ramionach swojego Tomaszka. :*
 
reklama
Emilia obiecuję rozpakuję się w odpowiednim czasie;-)
Myslę że dam radę do 18listopada tuż to już nie długo.Tylko mam straszne bóle miednicy ale skurczy brak a kiedy nie mogłam rodzić to skurcz gonił skurcz a teraz bez takich akcji..jakaś ironią losu chyba:confused2:
 
Widzę że wszystkie dziewczyny pouciekały na grupę zamkniętą. Szkoda​ bo mimo że prawie się nie udzielam to fajnie jest poczytać co u mamuś październikowych słychać:cool2:
 
IKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kobieto ty wiesz ze ostatnio myslalam o tobie?????????????????????????? witaj spowrotem. pisz pisz!!! na zamknietym az taaak bardzo goracych dyskusji nie ma tez ostatnimi czasy. jest malo postow ale bardziej osobistych. ale my tu tez zagladamy....
 
Czesc dziewczyny:))
Na początku BARDZO WAS PRZEPRASZAM ŻE SIĘ NIE ODZYWAŁAM.....ale ślub to wszystko co się działo to mnie tak zawaliło że jakoś czasu mi brakło na wszystko:))
Jak ślub:) Ślub super:)) Nie obyło się bez rozczarowań ze strony rodziny...ale dla mnie i tak to był najszczęśliwszy dzień w moim życiu:)))
Teraz mam zmartwienie bo mój tata w szpitalu ale na szczęście już jest coraz lepiej:)
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 48
  • 2.jpg
    2.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 51
  • 3.jpg
    3.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 44
  • 4.jpg
    4.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 47
  • 5.jpg
    5.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 49
  • 6.jpg
    6.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 53
  • 7.jpg
    7.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 47
  • 8.jpg
    8.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 48
  • 9.jpg
    9.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 45
  • 10.jpg
    10.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 47
reklama
11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg
 

Załączniki

  • 11.jpg
    11.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 45
  • 12.jpg
    12.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 40
  • 13.jpg
    13.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 42
  • 14.jpg
    14.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 38
  • 15.jpg
    15.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 43
  • 16.jpg
    16.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 44
  • 17.jpg
    17.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 42
  • 18.jpg
    18.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 50
  • 19.jpg
    19.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 45
  • 20.jpg
    20.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 40
Do góry