reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

czesc dziewczyny ;-)

AGNIESZKA nie znam tej lekarki,ale jak dobrze sie czujesz w jej "towarzystwie" i jest kompetentna,tzn ze dobrze trafilas.
Ja mam stalego gina od ponad 10 lat.Nazywa sie Wojtus Osmanski.Przyjmowal i moze przyjmuje na Barskiej.Ja chodze do niego na Olszanska.
Co do ksiazy to ja bardziej zaawansowana.Czytam "drugi i trzeci rok zycia dziecka"

GABIRESco z tego ze cycorki king size jak nie zwsze slubny moze dotknac,bo taki bol?? Moje nie bola rano,wieczorkami daja czadu,sa wrazliweDa sie je polizac,ale possac juz nie :-D

Ja tez z Podgorza,pochwal sie gdzie mieszkasz obecnie(jesli to nie tajemnica i masz ochote napisac na forum)

SUGAR przeczytaj jak jest u innych dziewczyn

KAFETERIA - kiedy pierwsze USG ?? - Forum dla kobiet

LUNATYCZKA tez Malopolski????? OOooo jak fajnie.

Pa dziewczynki.dzis wyjatkowo moglam wejsc na BB o tej godzinie>do zobaczenia jutro paaa
 
reklama
Super tematy poruszalyscie! Dzwiganie to taka sprawa cieszka dla mam ktore maja juz baby. Moj Filiptoo juz ponad 4 ale tak jak u KINDZIA100 to przytulanka okropna i wciaz na lapy wchodzi by sie przytulac! Ale racja ogromna ze niepowinnysmy tego robic.
Maga76 strasznie sie ciesze ze beta poszla w gore!!! Gratuluje!
Jejku dziewczyny strasznie mi smutno jak tak o waszych terminach slucham. Juz o cench niewspomne! Ja niemam problemu z termnem. Jak cos jest chocby pytanie na ktore moge dostac odpowiedz prze tel to i tak moge wpasc na kontrole.Fakt ze czekam czasem nawet godzinke czy dwie ale wiem ze jak gdzies beda mogli mnie wcisnac to to zrobia. Terminy sa tak robione ze na kazdego pacjenta dodaja 5 min na wszelki wypadek naglego przypadku wiec zwsze sa chwilke do przodu by wciskac kobiety w ciazy ktore cos maja. Nic nieplace bo kasa chorych oplaca wszystko tagze leki. Dodatkowe usg sa tez za darmo ale to dlatego ze lekarz cos wymysli bym niemusiala placic. 3D kosztuje 5 eu. Czyli okolo 20 zl. Tak samo jest z dziecmi za leki nielaci sie do 18 roku zycia tagze za badania dodatkowe i takie tam. Wiekrzosc szczepionek jest za darmo tylko takie dodatkowe wymyslne trzeba samemu placic. Mam nadzieje ze w Polsce wreszcie sie NFZ wezmie za siebie i zrobia cos by ciaza i dziecko niebylo kara finansowa!
 
ja tylko na chwilkę
do Karoliny chciałam skrobnąć ;-)

Ja własnie też posałałam Antosia we wrzesniu do przedszkola do pre-school żeby troszkę oswoił się z dziećmi, i z angielskim, no i całkiem niezle mu idzie tylko te choroby nas wykańczają :-(

Ja na kurs miałam zamiar iść, na kurs ESOLA no ale zobaczymy jak to teraz będzie.

Dziewczyny brawo za dobre wyniki :happy::happy::happy:
 
gabires ja jestem z północnej części Krakowa, gm Michałowice :-).
A Ty??
Dzięki ulisia za info. Jutro się wybieram, troche się denerwuje, żeby wszystko było ok...
Maga76 gratuluje!! Pięknie beta rośnie!!
 
Ostatnia edycja:
Muminka, dziękuję. Też się bardzo cieszę. Ciekawa jestem jak M zareaguje, bo dla niego wzrost hcg, to jakieś czary mary. Bo przecież jak ciąża, to ciąża i kropka
Pamiętam, że w ost. ciąży po teście, dopiero zdjęcie z usg go poruszyło :tak:
A ja dziewczynki w Polsce, ale korzystam z dobrodziejstw dotacji unijnych i chodzę sobie 2 x tyg po 1,5h na angielski zupełnie za free :-D
 
Madziula teraz dobry moment na nauke jest motywacja :) ja jakos sobie radze z ang ale wolalabym zeby bylo ok a nie jakos :) ciezko mi codziennie do szkoly na 3 godzinki bo juz sie odzwyczailam. teraz mam wagary bo Amela chora - musialam ja ze szkoly wczesniej odebrac - znowu ucho :-(. jutro wizyta u lekarza rano - moze da jakis antybiotyk na to uszko a moze tylko paracetamol:wściekła/y:
ja pracuje wieczorami jak maz jest juz domku wiec moge sobie pozwolic na szkole w ciagu dnia.
pozdrawiam wszystkie mamusie :)
 
Muminka no własnie mój Antol też przytulas straszny a teraz zauważyłam że ostatnio jeszcze bardziej lgnie do mnie, bo chce brzuszek przytulać i ciągle pyta czy rośnie...no i co najlepsze mówi że tam jest siostrzyczka :-)
Myślicie że ma jakies przeczucia? ;-);-)

Karolina no co do angielskiego to ja też dogaduje się bez problemu, ale chciałabym swoje słownictwo poszerzyć, że tak powiem poza tym chce mieć zdany egzamin Esola.
no i mój syncio miał niedawno problemy z uszkiem, zapalenie ucha było...
ach i my teraz musimy uważać szczególnie na te choroby ... ja mam strasznie zatkany nos :(

Tu tez kiedyś angielski był za free dla emigrantów z UE no ale teraz się to zmieniło.

Maga76 no to fajnie że i Ty masz taki kurs. ;-)
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki powiedzce mi wreszcie czy na pierwszym badaniu USG dostaje sie zdjecie i generalnie wszystko juz wiadomo. Bo ja z wynikiem mam sie zgłosic do lekarza i zapiasałym sie tego samego dnia aby nie tracic czasu. Wtedy da mi skierowanie na wszystkie badania. a chce sie wyrobic do 10 marca i wyjechac. Oczywscie jak bedzie oki.

A dzis sie nie pohamowalam i kupiłam jedne spioszki ;-)Narazie nic nie bede kupowała ale tych jednych nie mogłam sie oprzec
 
czesc
ja znowu w tym tygodniu po pracy padam, nei mam sily na nic kompletnie tylko jesc i spac
wczoraj nawet komputera nie wlaczalam
niestety neimam sily czytac :-( nadrobei w wekend o ile ilosc postow mnei nei przerosnie:baffled:
 
reklama
w nocy mnie jeszcze brzuch bolał ale dzisaj spokój. Ale niestety ciągle dręczy mnie biegunka hehh ;/;/ Może za dużo owoców. dzisaj zjadłam 8 mandarynek i jogurt... nic więcej na reszte mnie muli.tez padam po pracy... Masakra...
 
Do góry