reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ulisia dobrze że mamy Ciebie taką obcykaną w tej becie ;-). Dlatego mam pytanie, czy idąc na bete trzeba być na czczo, albo jakoś inaczej się przygotować?
Nie trzeba być na czczo.
Ja właśnie byłam po odbiór wyników i pani się pomyliła, że od 9 rano :wściekła/y:, będą dopiero po 12 :wściekła/y:
 
reklama
Dzięki Maga76, w takim razie chyba nawet dziś wybiorę się na to badanie:-). A Ty musisz 2 razy się ulatać! Jak ta kobieta mogła o 3 godz się pomylić-też by się we mnie gotowało!!!
 
Cześć dziewczyny.
Ja jednak jutro idę do lekarza pojedziemy do polskiej przychodni, może przepisze mi jakiś syrop, choc nie jestem zwolennikiem...
poza tym skoro siedze w domu, wygrzewam się oszczędzam się i kuruje domowymi bo domowymi sposobami...to dlaczego ma przejść na oskrzela...
muszę być dobrej myśli bo zwariuję, wczoraj ryczałam cały wieczór, a to napewno nie jest dobre dla dzidzi ;-)

sopocka witaj oj w jakiej wczesnej ciazy jesteś, robiłaś juz teścik?

kasiadowe jak podbrzusze, boli?
Mnie już coraz mniej ale zdarza się jeszcze i piersi ale to najbardziej przy brodawkach.

karolina gdzie w UK mieszkacie?
No mój syncio w przyszły roku idzie do szkółki ;-)
Teraz przedszkole jest grane, ale po tych wszystkich przerwach na chorowanie, ciezko mu się zaaklimatyzować od nowa :-(

Dziewczyny uważajcie z tym dzwiganiem...ja syncia nie dzwigam, przynajmiej staram się szczególnie w tym początkowym okresie.
chociaż wiadomo mój starszy troszkę prawie 4-rolatek juz tak niewymaga dzwigania.
Uważajcie na siebie.

Wiecie ja wogóle nie mam apetytu, najchętniej jak juz jem to owoce, mięsa nie mogę, ewentualnie zupke jakaś wciagne, a rano to już wogóle nie jestem glodna, ale pamietam ze w poprzedniej ciiąży też tak miałam tylko chyba bardziej mnie mdliło.
...
 
ulisia dobrze że mamy Ciebie taką obcykaną w tej becie ;-). Dlatego mam pytanie, czy idąc na bete trzeba być na czczo, albo jakoś inaczej się przygotować?

Nie nie trzeba, ale lepiej przyjść przed poludniem bo później wiele laboratoriów już nie pobiera badań.
 
Dawidowe w końcu ktoś z Warszawy, ja jestem już po wizycie u Ginekologa ale troszkę się zawiodłam-może masz kogoś dobrego do polecenia.Ja byłam w enelmedzie na puławskiej no i tam sama wizyta(badanie gin)kosztuje 140 no i do tego USG też 140(no i 4D kosztuje 200)no i dostałam skierowanie na pierwsze podstawowe badania(morfologia,mocz,toxo itp)no to 200zł więc trochę kasują-więc sama nie wiem czy dalej tam prowadzić ciąże czy jest może ktoś godny zaufania,ale jednocześnie nie zdzierający z pacjętów wszystkich pieniędzy;-)Jestem z Ursynowa a Ty??


ja jestem w Pragi Północ i chodze do panstwowego lekarza w Ursusie (mam super dojazd w 20 minut ;-) ) Narazie jedynie wydałam 90 na leki. Pierwszy raz jak zadzwoniłam we wtroek zeby sie zapisac to wizyte miałam w piatek. Ogolnie nie mam problemu z dostaniem sie i bardzo miły lekarz. Jedyny minut ze nie ma on USG i dał mi skeirowanie wiec dzis zadzwoniłam a najwczesniej mogłam miec na 22 lutego. Ale to nie az tak długo.
 
No, to przyrasta, fajnie :-)

Ja miałam z tydzień temu 6503.. ale u mnie jest już teraz 7my tydzień. Wtedy się kończył 6ty.

Kalkulator fajny, ale liczy przyrost więc mi się tym razem nie przyda, bo robiłam betę tylko raz.
 
Ostatnia edycja:
Hej LASKI !!!!!
Melduję się po wczorajszej wizycie u gina. Otóż jest malutki nynuś nieznanej płci :-) Serduszko bije - widzieliśmy na USG - jakiś 6 tydz. c. Termin na 01.10.10. Superancko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nadrobiłam i się okazuje, że nie ja tylko dżwigam :-(. Cholewa... Mała wszędzie włazi.... wczoraj dzwigałam przez cały dzień i mnie bolał b. brzuch.... Mąż nie kazał, ale ona wszędzie wlezie.........:confused2:.

Wczoraj zabiegany dzień. Cały minął na robieniu zdjęć bluzeczkom i piżamkom do karmienia, bo będziemy wystawiać nowe piżamki na allegro. Wcześniej mieliśmy tylko koszulki i staniczki. Dziś mężyk na budowie czyści ściany w chacie. Musimy się przeprowadzić przed rozwiązaniem ale jeszcze wszystko w proszku.... Z tym, że jak on się dowiedział, to mu motorek do dupska wskoczył :-D
 
MADZIULA 82 mieszkamy w belfascie :)
Amelka chodzila 1,5 roku do play group i nie miala potem problemu ze szkola :)
zadowolona jest!
nie mowi jeszcze super po ang ale stara sie bardzo :) moze mamusie nauczy niedlugo :)
ja sie wzielam za siebie - teraz mam motywacje - chodze na angielski codziennie po 3 godz :)
pozdrawiam!
 
reklama
Do góry