reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

no to niezly zestaw jedzenia ja tam wszystko moge zaczyna mnie jakby mdlic miedzy posilkami ale jak sie napije wody to jets okej
ale to przemeczenie to mnei "meczy" bo tyle bym chciala zrobic a tu sil brak na cokolwiek nawet nei mam sily czytac:eek: wszystko zaniedbane w mieskzaniu:baffled:
 
reklama
Ano tak bo każda kobitka coś pisała o sobie, więc moja kolej - Mam na imię Agata jestem ze śląska :) Mam 21 lat, pierwsza ciąża termin 4 październik :).Kocham muzyke poezje i jeszcze raz poezje.



 
Ostatnia edycja:
Jejku dziewczyny widze ze nie tylko ja jestem zmeczona. Nie wiem czy to pierwsze tygodnie ciazy tak nas wyczerpuja??Ja tez padam z nog.. A jeszcze sie dzis z kolezanka na ploty umowilam, ale nie bedzie to jak zwykle poł nocy przegadane, jak do 22 wytrzymam to gora.
A o mnie: mam na imie Gosia, jestem 8 miesiecy po slubie, a z mezem znamy sie 8lat:-). Mam 25 lat.
Acha jestem w 5 tygodniu ciazy i to tez moja pierwsza ciaza.
I jeszcze jedno: jakbyscie mi podpowiedzialy gdzie takie fajne suwaczki mozna na swoim profilu wstawic??
 
Ostatnia edycja:
dawidowe, ja byłam na USG w zeszłym tygodniu w sobotę, dostałam zdjęcie i na USg było widać małą kuleczkę i już słychać było serdusio, podobne tak gin powiedział że od dwu dni serdunio już bije. Zdjęcie dostałam ;-)
Pokaż śpiszki ;-)

złodziejkamarzeń no ja tez mam smaka na mandarynki mniaaaam :-)

Ja własnie wcinanm bananka ale mam jeszcze chęc na jabłuszko :-p

....
acha widze że się tu ujawniacie więc i ja coś nie coś napiszę bo jeszcze nie pisałam...
ja mam 28 latek pochodzę z Warszawy, ale od 5 latek mieszkamy w Anglii, mam mężusia i syncia Antosia :)
 
Ostatnia edycja:
I jeszcze jedno: jakbyscie mi podpowiedzialy gdzie takie fajne suwaczki mozna na swoim profilu wstawic??

kliknij w suwaczek ktory ci się u kogoś podoba. Zostaniesz przekierowana na stronę gdzie zrobisz swój. Potem wchodzisz w profil ---> edytuj sygnaturę i wklejasz kod suwaczka który stworzyłaś
 
a ja jeste ciagle glodna:) jem kolacje, a potem jeszcze cos na noc , a rano sie budze z glodu..
jak nie przytyc 100 kilo??:eek:
A jutro tlusty czwartek - i jak to zniesc , dostalam od mamy faworki :))
 
reklama
czyli spokojnie jak mam USG 23 lutego rano to moge sie umowic lekarzem na 23 popołudnu?

A dokładnie jakie badania powinien dac lekarz?
 
Do góry