reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

no nie dziwię się, że nie możesz przebrnąć przez wszystko co pisałyśmy, trochę się tego zebrało ;) bardzo podoba mi się imię Twojego starszego dziecka:) a teraz czekasz na chłopczyka czy dziewczynkę? i na kiedy dokładnie termin?
 
reklama
Witam nowa mamusie

Natolin-ja uwielbiam nalesniki mojej babci- niestety juz nie zyje- ale byly wlasnie takie cienitkie mieciutkie delikatne
 
Termin mam na 10 października a według usg na 13. I też będzie chłopczyk, choć ja bardzo chciałam mieć dziewczynkę chłopaki bardzo się cieszą, szczególnie starszy syn. Będzie mieć brata, a dla chłopca w jego wieku dziewczynki są głupie i jak tu mieć siostrę, więc może i dobrze. Będzie więc Karol.
 
Witam moją imienniczkę :)


A ja właśnie zrobiłam taki domowy twarożek z rzodkiewką... pycha... Ale nam się tu kulinarnie zrobiło...!
 
Witam nowa mamusie :D

Co do zycia we Wloszech, zyje sie dobrze, ale wg mnie to tak jak wszedzie, zalezy na jakich ludzi trafisz i w ogole od okolicznosci. Neapol zarowno piekny jak brodny, powiedzmy szczyci sie tym we wloszech ;) Choc nie tylkotym (w tym miescie jest najwiekszy % kradziezy, i wogole przestepczosci - nie pisze o mafii, ktora rzadzi bardziej jeszcze bardziej na poludniu...choc i tui nie brak...)...
Ostatnio w neapolu znielubili polakow, bo dopiero teraz odkryli ze babka ma pochodzenie polskie, bo oni swiecie przekonani, ze to jak pizza ich byla hihihi... ;)

Nalesniki, hmmm... zjadlabym, takie z twarogiem i smietanka...hmmm..... przedwczoraj zrobilam placki, wiec nie chce mi sie stac i smazyc znowu....poczekaja ;)
 
Fajny artykuł do poczytania. Głównie o rozwoju emocjonalnym naszych maluszków w brzuszkach.
Jak przebiega rozwój dziecka podczas ciąży?

Podziwiam wszystkie kobietki, które z różnych względów się poprzeprowadzały i wyjechały w różne strony.
Ja należę do tych osób, które uwielbiają zwiedzać, jeździć, oglądać, ale najlepszy z każdej wyprawy jest powrót do domu :)
Od rodziców wyprowadziłam się raptem dwie ulice dalej :) Całe życie w jednej dzielnicy, w jednym mieście.
Najtragiczniejsze dla mnie byłoby wyjechanie "za chlebem" za granicę i zostawienie wszystkiego.
 
Magda a Ty jestes z moich kochanych Katowic-tylko tam czuję się jak u siebie:)do lekarza tez tam dojeżdżam póki daję jeszcze radę.No i liczyłam że przed porodem przeprowadzę się już na stałe ale mój mąż podpisał kolejne kontrakty w Wawie no i nici z moich planów, ale przeprowadzka mnie i tak czeka bo szukam wiekszego mieszkania zeby nam w czwórkę ciasno nie było:)i tak całe życie na walizkach...to już moja 4 przeprowadzka i marzę o tym żeby już osiąść gdzieś na stałe i poczuć stabilizację-czasami to mam myśli żeby mój mąż rzucił tą robotę w cholerę(przepraszam za wyrazenie,ale to z bezsilnośći)i żyć normalnie jak większość ludzi...
 
reklama
Moje kochane dziewczynki!!! Wasze kciuki i wsparcie duchowe pomogły: Tomek dostał urlop. Jutro, a najdalej pojutrze uciekamy z miejskiego padołu w naszą ukochaną tucholską dzicz :-)
Jestem bardzo wesoła i zadowolona!!!
 
Do góry